Культура

У Києво-Печерській лаврі двері XVIII століття використовувались як мішень для кидання ножів. Відео

Мінкульт показав приміщення охорони, яким користувалася УПЦ МП у Києво-Печерській лаврі. Двері XVIII століття використовувались як мішень для кидання ножів, також на замок підвішені наручники

Що лишає після себе «рускій мір» та його прихильники — наслідки говорять самі за себе

На відео — приміщення охорони, яким користувалися УПЦ МП. На власні очі можете побачити наручники на дверях. Стародавніх дверях XVIII століття, що використовувались як мішень для кидання ножів.

Комісія МКІП продовжує огляд приміщень Національний заповідник Києво-Печерська лавра
Сьогодні відбувся огляд пам’ятки архітектури національного значення – Братського корпусу на Ближніх печерах (корпус № 44).

Двері корпусу виявились зачиненими, тому у присутності в.о. Генерального директора Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» Остапенка М.А. та його заступника Рудника О.В. технічними працівниками Заповідника (за допомогою відповідних засобів) забезпечено доступ Комісії до вказаних приміщення. Огляд закінчено о 08:30.

У корпусі вбачаються ознаки порушення протипожежної безпеки та умов охоронного договору від 14.06.1995 року № 43 пам’ятки: «не допускати використання пам’ятки для господарських потреб, утримувати будівлю пам’ятки і все пов’язане з ним майно в належному санітарному протипожежному і технічному стані…».

У внутрішніх приміщеннях встановлено нагромадження меблів, різноманітних пакувальних матеріалів, товарів для продажу (церковна утварь, свічки, календарі, буклети), одягу та взуття, швейне обладнання.

Ознак вжиття орендарем (представниками Монастиря) протипожежних заходів не зафіксовано. Після завершення огляду корпус № 44 було закрито та опечатано працівниками Заповідника.

Відео: Міністерство культури та інформаційної політики

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України