Авторські статті

У Київському ДАІ обшуки і затримання. Фото

Служба внутрішньої безпеки МВС та прокуратура провели у столичному ДАІ обшуки та затримання, викривши при цьому корупційні схеми котрі там діяли. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook міністр внутрішніх справ Арсен Аваков:

“Служба внутрішньої безпеки МВС, спільно з прокуратурою м.Києва провели сьогодні ряд обшуків і затримань в рамках заходу ряду злочинних схем, виявлених в ДАІ Києва.

Махінації міліціонерів- гаішників базувалися на схемах отримання незаконних грошових коштів в МРЕВ, при оформленні автомобілів.
Затримано начальника відділу організації реєстраційно- екзаменаційної роботи УДАІ ГУМВС України в Києві – підполковника міліції Жебель Миколу Вадимовича.
Начальник ДАІ Києва полковник міліції Макаренко Микола Миколайович, підозрюваний, як організатор злочинної групи – несанкціоновано залишив територію країни в напрямку Білорусі. Розшукується для дачі пояснень та прийнятті рішень.
Робота йде, на жаль, ще з низкою фігурантів викриття злочинної схеми -як цивільних, так і в міліцейських погонах.
Ось лише декілька напрямків злочинних дій:
– Вимагання від співробітників центрів надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспорту, підпорядкованих ГУМВС в м.Києві – щомісячної грошової виплати.
– Монопольна реалізація бланків довідок-рахунків МРЕВ. У тому числі через через ТОВ “Іннавто”, пов’язаної з М. Жебелєвим. Тільки через цю компанію Жебель отримував незаконного доходу більш 600 000 гривень на місяць, наживаючись тільки на одному бланку 720 грн.
Проведеними обшуками в компанії “Іннавто”, у Макаренка і Жеблєва виявлено та вилучено докази злочинних корупційних схем: документи-схеми отримання коштів від підлеглих, грошові кошти, оперативно проведені по всьому злочинному ланцюжку.
ОХ І довгі ланцюжки вимальовуються .. Але, ми їх розірвемо.
Як закінчимо з цим ДАІ, цими МРЕВами і  негідник в погонах ..
Далі буде.”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.