У Київському ДАІ обшуки і затримання. Фото

Служба внутрішньої безпеки МВС та прокуратура провели у столичному ДАІ обшуки та затримання, викривши при цьому корупційні схеми котрі там діяли. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook міністр внутрішніх справ Арсен Аваков:

“Служба внутрішньої безпеки МВС, спільно з прокуратурою м.Києва провели сьогодні ряд обшуків і затримань в рамках заходу ряду злочинних схем, виявлених в ДАІ Києва.

Махінації міліціонерів- гаішників базувалися на схемах отримання незаконних грошових коштів в МРЕВ, при оформленні автомобілів.
Затримано начальника відділу організації реєстраційно- екзаменаційної роботи УДАІ ГУМВС України в Києві – підполковника міліції Жебель Миколу Вадимовича.
Начальник ДАІ Києва полковник міліції Макаренко Микола Миколайович, підозрюваний, як організатор злочинної групи – несанкціоновано залишив територію країни в напрямку Білорусі. Розшукується для дачі пояснень та прийнятті рішень.
Робота йде, на жаль, ще з низкою фігурантів викриття злочинної схеми -як цивільних, так і в міліцейських погонах.
Ось лише декілька напрямків злочинних дій:
– Вимагання від співробітників центрів надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспорту, підпорядкованих ГУМВС в м.Києві – щомісячної грошової виплати.
– Монопольна реалізація бланків довідок-рахунків МРЕВ. У тому числі через через ТОВ “Іннавто”, пов’язаної з М. Жебелєвим. Тільки через цю компанію Жебель отримував незаконного доходу більш 600 000 гривень на місяць, наживаючись тільки на одному бланку 720 грн.
Проведеними обшуками в компанії “Іннавто”, у Макаренка і Жеблєва виявлено та вилучено докази злочинних корупційних схем: документи-схеми отримання коштів від підлеглих, грошові кошти, оперативно проведені по всьому злочинному ланцюжку.
ОХ І довгі ланцюжки вимальовуються .. Але, ми їх розірвемо.
Як закінчимо з цим ДАІ, цими МРЕВами і  негідник в погонах ..
Далі буде.”

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh