Авторські статті

У Києві розпочалися двосторонні українсько-американські консультації з питань оборони. Фото

Сьогодні, 5 листопада, у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України розпочалися двосторонні українсько-американські консультації з питань оборони.

Захід проходить під головуванням заступника Міністра оборони України Юрія Гусєва та помічника Міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Еліси Слоткін.

— Перш за все, хочу висловити вдячність США за підтримку України в нашій боротьбі за демократію та свободу. Наразі вже маємо визначені пріоритети щодо майбутньої українсько-американської співпраці та сподіваємося запровадити їх найближчим часом, — зазначив Юрій Гусєв.

За словами заступника Міністра оборони України, в ході зустрічі представники делегацій основну увагу звертатимуть на систему управління Збройними Силами України та на систему логістики. Окрім цього, відбудеться обговорення особливостей реформування Збройних Сил України, реалізації антикорупційної програми Міністерства оборони України та перспектив розвитку двостороннього українсько-американського співробітництва у військово-технічній сфері тощо.

По завершенню консультацій та за результатами обговорень планується підписання спільного Протоколу.

Міністерство оборони України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.