Авторські статті

У Києві представили нову патрульну службу. Фото

Олександр Фацевіч і його команда. Фото: Наталія Кравчук

Перші дві тисячі осіб нової патрульної служби готові виходити на вулиці Києва, інформує Новое Время

У новій патрульній службі Києва – 2000 осіб: чотири батальйони по 500 осіб, 40 рот. 80 осіб – командири та заступники рот, їх вибирали з учнів. Командири батальйонів – бійці із спецпідрозділу Сокіл, які брали участь у підготовці патрульних.

Командний склад, як пояснила Ека Згуладзе, відповідальна за реформу, – це ті люди, які не тільки здали успішно тести, а й отримали найбільше довіри від колег.

Патрульні також були в новій формі – за американським взірцем.

Шеф патрульної поліції Києва був уже відомий заздалегідь – його представив незадовго до цього глава МВС Арсеній Аваков. Це Олександр Фацевич, він очолював роту патрульної служби спецпризначення Світязь МВС у Волинській області, створену рік тому.

Перша замміністра МВС Ека Згуладзе, представляючи Фацевича, назвала його другом і добрим командиром.

“Він пройшов тести, як і ви, – звернулася Згуладзе до патрульних, – і пройшов психологічний тест, також як і ви. Але його психологічний профіль відрізнявся від усіх. Коли він був командиром у себе, він знав особисту історію кожного з бійців. Та не тільки те, кого він любить, по кому нудьгує. Він знав, у кого донька не потрапила в садок, бо місця не було. Він знаходив час на війні, брав відпустку, приїжджав в це село і знаходив місце для дитини в садочку. Ось це я називаю хорошим командиром “.

Главою департаменту став Олег Савчин, який донедавна працював у посольстві США і координував програми відділу співробітництва у правоохоронній сфері. У патрульній службі Савчин буде займатися організаційною роботою і комунікацією по всій вертикалі МВС.

“Це круто бути поліцейськими в цій країні. Це величезна відповідальність, яка на вас. І зовсім не пафосно буде сказати, що як буде в країні проходити реформа, як люди в неї повірять – лежить на ваших плечах”, – сказав міністр МВС Арсен Аваков , звертаючись до нових патрульних.

Патрульні вийдуть на вулиці Києва 4 липня.

фото @ Наталія Кравчук

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України