Війна РФ проти України

У Києві представили станцію польового супутникового зв’язку вітчизняного виробництва

Широкому загалу, під час підготовки до виставки озброєння та військової техніки з нагоди Дня захисників і захисниць України показали вітчизняну станцію польового супутникового зв’язку.

Про це повідомили у Міністерстві оборони України.

Озброєння та спорядження, з нагоди святкових заходів, з 13 по 17 жовтня демонструватимуть на виставці в Києві на Михайлівській площі.

Центральна польова станція супутникового зв’язку (ЦПССЗ) призначена для забезпечення двостороннього обміну інформацією між абонентами віддалених супутникових станцій та абонентами наземних телекомунікаційних мереж, управління супутниковим ресурсом, резервування Центральної стаціонарної станції супутникового зв’язку. Виробником станції є компанія «Датагруп».

Технічні характеристики:

    Робоча температура ЦПССЗ в межах -30…+50 °C;Споживана потужність до 70 кВА;Частотний діапазон прийому ЦПССЗ 10,95 – 11,7 ГГц;Частотний діапазон передачі ЦПССЗ 13,75-14,5 ГГц;Проміжний RF діапазон передачі 950-1750 МГц.Забезпечується підтримка швидкості передачі/прийому абонентських станцій до 2 Мб/с на передачу/до 10 Мб/с на прийом.До 2000 супутникових терміналів в мережі (при наявності необхідного супутникового сегмента).ЦПССЗ розміщена на 2-х автопотягах (кунг та автоматизований антенний пост на АБШ КрАЗ, ДЕС та другий кунг на причепах). АБШ та прицепи розміщенні на вантажівках КрАЗ 62221.Екіраж 10 осіб.

Шляхом початку експлуатації у Збройних силах України Центральної польової станції супутникового зв’язку, а також станцій супутникового зв’язку у різних виконаннях, відбулось нарощення технічних можливостей супутникового зв’язку у військах.

Визначальні відомчі випробування підтвердили заявлені розробником технічні та експлуатаційні характеристики мобільної станції супутникового звязку в обстановці, наближеній до реальної експлуатації військовими підрозділами як у міських, так і польових умовах використання.

За повідомленням Генштабу, у 2019 році завершене розгортання стаціонарної компоненти та тривало розгортання польової компоненти системи супутникового зв’язку, що значно підвищило стійкість системи зв’язку ЗС України в цілому.

“Надійний зв’язок це основа управління Збройними Силами України та розкриття їхнього бойового потенціалу. Система зв’язку ЗСУ готова до будь-якого впливу противника, має всі сили та засоби для надійного управління військами за будь-яких умов, впевнені у Генеральному штабі ЗСУ”.

У Києві представили українську станцію польового супутникового зв’язку

Нагадаємо, 13-17 жовтня, на Михайлівській площі в рамках відзначення Дня захисників та захисниць України проходить спеціалізована виставка «Цифрове майбутнє армії», під час якої буде розгорнуто експозицію сучасних зразків озброєння та військової техніки на якій буде представлено: високоточну зброю, засоби розвідки, зв’язку та автоматизації управління, радіоелектронної боротьби, роботизовані комплекси, безпілотні літальні апарати тощо.

У Києві представили українську станцію польового супутникового зв’язку

Основним акцентом виставки є демонстрація потенціалу оборонно-промислового комплексу держави, показ інноваційних технологій, які можуть бути використані для розвитку спроможностей військ (сил) у найближчій перспективі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України