Авторські статті

У Криму групи осіб ходять по квартирах і змушують людей брати участь у псевдореферендумі

У Криму групи осіб ходять по квартирах зі скриньками і змушують людей голосувати, а іноді самі заповнюють бюлетені і пачками вкидають їх в урни. Про це повідомляють очевидці – активісти “УДАРу”.

“У Криму групи осіб у супроводі міліції ходять по квартирах зі скриньками і змушують людей голосувати і ставати співучасниками псевдореферендуму. Крім того, наші хлопці зафіксували не один випадок, коли ці особи власноруч заповнюють бюлетені і пачками вкидають їх у скрині”, – повідомляють кримські “ударівці”.

За даними активістів партії, станом на 12:00 явка на так званий референдум, зокрема, у місті Севастополі склала 60%, з яких 40% отримано завдяки виносним урнам.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

3 коментарів

  1. В Харькове активисты правого сектора захватили заложников и обстреливали прохожих и сотрудников милиции. Двое совсем мальчишек, убиты. Сотрудники харьковской милиции получили ранения. Будет ли правый сектор отвечать за убийства, как на майдане руками наемных снайперов, так и в Харькове собственными руками? Видимо нет. Это герои революции! А героя за убийства не отвечают.

  2. Это ходят члены избирательной комиссии на дом к избирателям которые по состоянию здоровья не могут прибыть на избирательный участок.”Голос Украины”-это провокаторы подпевающие Европе и США за небольшую мзду, и называющие себя патриотами Украины. Позор!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.