У Криму групи осіб ходять по квартирах і змушують людей брати участь у псевдореферендумі

У Криму групи осіб ходять по квартирах зі скриньками і змушують людей голосувати, а іноді самі заповнюють бюлетені і пачками вкидають їх в урни. Про це повідомляють очевидці – активісти “УДАРу”.

“У Криму групи осіб у супроводі міліції ходять по квартирах зі скриньками і змушують людей голосувати і ставати співучасниками псевдореферендуму. Крім того, наші хлопці зафіксували не один випадок, коли ці особи власноруч заповнюють бюлетені і пачками вкидають їх у скрині”, – повідомляють кримські “ударівці”.

За даними активістів партії, станом на 12:00 явка на так званий референдум, зокрема, у місті Севастополі склала 60%, з яких 40% отримано завдяки виносним урнам.

Comments

0 comments

3 коментарі

  1. В Харькове активисты правого сектора захватили заложников и обстреливали прохожих и сотрудников милиции. Двое совсем мальчишек, убиты. Сотрудники харьковской милиции получили ранения. Будет ли правый сектор отвечать за убийства, как на майдане руками наемных снайперов, так и в Харькове собственными руками? Видимо нет. Это герои революции! А героя за убийства не отвечают.

  2. александр

    Это ходят члены избирательной комиссии на дом к избирателям которые по состоянию здоровья не могут прибыть на избирательный участок.”Голос Украины”-это провокаторы подпевающие Европе и США за небольшую мзду, и называющие себя патриотами Украины. Позор!

  3. Пукинские власовцы безпредельничают

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh