Авторські статті

У Краматорську мітинг проти мобілізації “не пройшов”. Відео

Сьогодні в центрі Краматорська зібралося трохи більше двох десятків людей, які виступають проти мобілізації. Примітно, що основна вікова категорія присутніх була далеко не призовного віку, а якщо точніше – пенсійного віку.

Дихаючи на ладан електорат комуністичної партії, з шаленством кричав “ні війні” і готовий би був йти на штурм військкомату, але от невдача, зустріли вони на своєму шляху не тільки кордони з міліції, але й більше двох сотень патріотів України. Патріоти прийшли перешкодити проведенню сепаратистського мітингу.
Ті що прийшли на мітинг, не виключено, що за грошову винагороду, представники пенсійного фонду України виявилися не готові до настільки численної проукраїнської опозиції. Тому їхні дії обмежилися невеликими перепалками, без радикальних дій як по відношенню до опонентів, так і до представників влади.
Навіть після того як до мітингувальників сепаратистів підійшла ще одна група противників мобілізації, їм не вдалося проникнути у військкомат завдяки чисельній перевазі патріотів України, повідомляє Erich Hartmann

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України