ЄС|NATO

У Конгрес США поданий законопроект про військову допомогу Україні

    Конгресмен від Республіканської партії Майкл Берджес подав на розгляд Конгресу США законопроект HR 5315, спрямований на надання прямої військової допомоги Україні.

Виступаючи на слуханнях у Конгресі, Берджес заявив, що парламентські вибори, незважаючи на всю складність ситуації в Україні, відбулися і українці продемонстрували, що їхнє майбутнє пов’язане з Заходом.

Конгресмен вважає, що в Україні настав хороший момент для консолідації демократичних цінностей і нова влада повинна скористатися цим моментом для добробуту країни. США, за його словами, зроблять все можливе, щоб допомогти Україні.

“Ми, Конгрес, як інститут, займаємо позицію солідарності з Україною. США вже надали фінансову і матеріальну допомогу Україні, але, беручи до уваги постійну агресію і брак поваги до мирного плану, які Росія демонструє відносно українського народу, насправді Україні потрібно більше ніж просто гроші. Україна потрібна зброя, боєприпаси, бронежилети і засоби зв’язку. Я подав законопроект HR 5315, який створює програму ленд-лізу і дозволяє президентові США передати певну зброю і устаткування України. Безперечно, фінансова допомога важлива, але також важливі зброя і боєприпаси, щоб відбити російські війська, які вторглися в суверенну країну “, – сказав Берджес.

У випадку, якщо законопроект буде прийнятий, Україна зможе отримати протитанкову зброю і боєприпаси, протиповітряну зброю, стрілецьку зброю, в тому числі пістолети, штурмові гвинтівки, гранатомети, кулемети і снайперські гвинтівки, багатоцільові автомобілі, човни, бронежилети, системи управління вогнем, далекоміри, обладнання для виявлення і знешкодження саморобних вибухових пристроїв, системи хімічного, біологічного та радіаційного захисту.

Джерело: v-n-zb

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України