Економіка

У Харківській області за 500 тис. євро занедбану будівлю перетворюють на новий завод ліфтового обладнання

У селі Травневе Харківської області занедбаний будинок культури перетворили у новий завод з виготовлення ліфтового обладнання.

Передає пресслужба Фонду держмайна.

За інформацією фонду, після приватизації аварійна нерухомість поступово почала «оживати». Тут розпочали капітальний ремонт, замінили дах, провели внутрішні роботи й готують до відкриття сучасне виробництво.

Очікується, що на заводі працюватиме понад 500 осіб, а це нові можливості, як для місцевої громади, так і для економіки цілого регіону.

У планах інвесторів не лише виробництво ліфтового обладнання, а також і обслуговування всієї галузі в Україні. Це передбачає також роботи по технічній частині – модернізація та експертиза ліфтових кабін та їх комплектуючих.

У цеху виготовлятимуться теплоізоляційні матеріали, які використовують для утеплення будинків. Також передбачено виробництво теплонасосів за технологією місцевих розробників.

На Харківщині занедбану будівлю перетворюють на новий завод ліфтового обладнання

 

На Харківщині занедбану будівлю перетворюють на новий завод ліфтового обладнання

 

До процесу реновації були залучені італійські партнери, з якими є домовленості щодо поставки обладнання для роботи цеху. Разом з ними вже успішно розробили нову технологію для роботи підприємства.

Розмір інвестицій в новий проєкт перевищує півмільйона євро.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України