Поради

У харчуванні він не потрібен: дієтолог розповіла про корисний і небезпечний хліб

Відомий дієтолог Марина М’якуша розповіла про сам кориснийу і шкідливий хліб. Фахівець порекомендувала виключити з раціону хліб, виготовлений з борошна вищого сорту.

Як пояснила дієтолог, вживання такого хліба викликає скачки глюкози в крові, що в підсумку провокує виникнення ожиріння і цукрового діабету. Найкориснішим дієтолог називає цільнозерновий хліб. Також вона розповіла про денній нормі хлібобулочних виробів. «Хліб з борошна вищого сорту даремний і навіть шкідливий. Він не містить корисних речовин, тому його потрібно обмежити. Цільнозерновий хліб набагато корисніше, в ньому міститься більша кількість клітковини, харчових волокон », – пояснила Марина М’якуша.

За її словами, саме цільнозерновий хліб містить безліч корисних речовин, але навіть цей продукт потрібно вживати в обмеженій кількості. За один раз можна вжити не більше 100 г хліба, а все інше буде вже зайвим. Відмовлятися від вживання хліба необхідно лише тим, у кого спостерігається індивідуальна непереносимість і алергія. Якщо з цієї причини ви не можете вживати хлібобулочні вироби, обов’язково включите в раціон корисні каші з різних круп. Якщо ніяких протипоказань до вживання хліба немає, то щодня можна з’їдати до 150 м

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України