Авторські статті

У Януковича на мирне врегулювання залишилося 24 години

Арсеній Яценюк зі сцени Майдану заявив, що в президента Януковича залишилося 24 години на мирне врегулювання. “Якщо цього шляху не буде – завтра підемо разом уперед, і якщо куля в лоб – то куля в лоб. Але чесно, справедливо і сміливо”, – сказав він.

Він наголосив, що сьогодні найбільш драматичний і трагічний день в історії нашої незалежної країни: “П’ятеро людей, які мають сім’ї, які мають родини, мали велике майбутнє, – були просто застрілені. За те, що вони хотіли в своїй країні вільно жити”.

Арсеній Яценюк наголосив, що в Майдану є два шляхи: “Перший шлях – зупинення кровопролиття, відповідальність усіх, хто вбивав людей, і збереження життя кожної людини на цьому Майдані і в Україні”.

“На цей шлях у нас залишилось 24 години!”, – сказав Арсеній Яценюк.

Він наголосив, що сьогодні необхідно разом боронити Майдан.

“Я до останньої секунди зроблю все, щоб кожна людина зберегла своє життя, щоб наша країна збереглась як єдина держава, щоб наші діти не плакали за своїми батьками, а наші батьки не плакали за дітьми, як уже сьогодні плачуть”, – сказав Яценюк.

“Якщо цього шляху не буде – скажу про себе – я з ганьбою жити не буду. Завтра підемо разом вперед, і якщо куля в лоб – то куля в лоб. Але чесно, справедливо і сміливо”, – сказав він.

“Віктор Янукович, залишилось 24 години. Приймайте рішення. Я рішення прийняв. Слава Україні!”, – резюмував Арсеній Яценюк.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.