Авторські статті

У Грузії стартували спільні з США навчання сил швидкого реагування Noble Partner

Спільні грузино-американські навчання сил швидкого реагування Noble Partner проходять на військовому аеродромі та полігоні Вазіані, неподалік від Тбілісі, передає Joinfo.ua. В рамках навчань в Грузію була доставлена ??американська важка військова техніка – 14 бойових машин піхоти «Бредлі», машини по забезпеченню логістики, а також призначене для навчань спорядження.

«Спільні грузино-американські навчання починаються на базі Вазіані. Одинадцятого травня на території військового аеродрому у Вазіані відбудеться офіційна церемонія відкриття навчань. Навчання вперше проходять в Грузії, їх метою є підвищення готовності грузинських підрозділів до участі в силах швидкого реагування НАТО », – йдеться в заяві Міноборони Грузії.

У навчаннях, які триватимуть до 25 травня, беруть участь близько 600 американських і грузинських військових з роти «Альфа» 12-го батальйону першої піхотної бригади ЗС Грузії, першої механізованої роти 42-го батальйону четвертої механізованої бригади та взводу військової поліції.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України