Війна РФ проти України

У Херсоні вбито диригента оркестру “Гілея” Юрія Керпатенка – він відмовився працювати у новоствореній херсонській філармонії

З ним проводили "бесіди", а потім просто приїхали додому та розстріляли через двері...

Російські окупанти вбили у власному будинку головного диригента Херсонського музично-драматичного театру імені Миколи Куліша.

Про це повідомила журналістка Олена Ваніна. На його сторінці у фейсбуці дописувачі висловлюють співчуття родині Керпатенка. Також інформацію про те, що диригента розстріляли, опубліковано у Вікіпедії.

«Сьогодні стало відомо, що диригента Херсонської філармонії розстріляли окупанти. Він відмовився з ними працювати, вони сказали, що ми до тебе ще прийдемо. Прийшли до нього додому і прямо там розстріляли. Більших подробиць важко дізнатись, бо в Херсоні всі бояться, але інформація 100%», – зазначила Олена Ваніна. За її даними, Юрій Керпатенко перестав виходити на зв’язок ще у вересні.

Юрій Керпатенко також був оркеструвальником і баяністом. Виступав головним диригентом камерного оркестру «Гілея». З 2000-го року працював у Херсонській обласній філармонії. У 2004-му він став головним диригентом Херсонського музично-драматичного театру імені Миколи Куліша.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України