Авторські статті

У гарнізонах України проходять командно-штабні навчання з територіальної оборони. Фото

   На Запоріжжі та Дніпропетровщині тривають командно-штабні навчання з територіальної оборони, в яких беруть участь військовослужбовці Збройних Сил України та органи місцевої влади.

Військові комісаріати провели практичне оповіщення, збір військовозобов’язаних та укомплектували визначені підрозділи територіальної оборони. Особовий склад пройшов медичний огляд та отримав особисту зброю.

На даному етапі проводиться робота щодо удосконалення системи управління силами та засобами територіальної оборони в ході виконання завдань. Під час проведення занять з тактичної, вогневої, інженерної, військово-медичної підготовки здійснюватиметься бойове злагодження підрозділів. Після цього визначені підрозділи розпочнуть практичне виконання завдань у зоні територіальної оборони.

Тим часом у Сумському гарнізоні під час командно-штабних навчань також відпрацьовується механізм взаємодії між командуванням гарнізону, військових частин та органами місцевої влади. Під час тренувань бійці загонів територіальної оборони освоять військову топографію, вогневу, тактичну, медичну, інженерну та психологічну підготовку, пройдуть навчальний курс щодо вимог законодавства України з питань оборони, деяких статей Кримінального Кодексу.

А на Чернігівщині в ході командно-штабних навчань з територіальної оборони понад 120 військовозобов’язаних урочисто склали Військову присягу на вірність українському народові. Зі знаменною подією воїнів привітав Чернігівський міський військовий комісар полковник Сергій Москалець, рідні та близькі.

Cлід додати, що кандидатів для створення даного підрозділу відбирали протягом квітня-травня. Вони отримали зброю та пройдуть військову підготовку на одному з військових полігонів області. Військовозобов’язані рот та взводів новоствореного загону будуть обороняти важливі об’єкти обласного центру.

В подальшому особовий склад загону залучатиметься на періодичні навчальні збори.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.