Війна РФ проти України

У ГУР знову оцінили ризик вторгнення Білорусі

Президент України Володимир Зеленський вважає, що ймовірність прямого вступу Білорусі у війну Росії проти України на даний момент низька. Водночас, диктатор Білорусі Лукашенко заявив про готовність вступити у війну у разі нападу на його країну.

У Головному управлінні розвідки України також вважають, що зараз приводу для занепокоєння немає. Росія продовжує тиснути на Білорусь з приводу війни в Україні, але в найближчі тижні ризику відкритого вторгнення немає.

Розвідка уважно спостерігає за російськими військами на території Білорусі та за спробою РФ залучити білорусів до війни проти України.

“Ми бачимо, що Білорусь начебто і підтримує Росію і водночас усіма способами намагається утриматися від приєднання до війни. Ми також бачимо, наскільки Росія на них давить”, – заявив представник ГУР МО Андрій Черняк.

Представник ГУР додав, що за оцінками військової розвідки, білоруські військові будуть змушені підкорятися наказам Олександра Лукашенка та можуть бути залучені до війни проти України.

“Однак у найближчі два-три тижні ні сил ні коштів для вторгнення з території Білорусі росіяни не мають”, – додав Черняк.

Раніше повідомлялося, що самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко Білорусь на зустрічі з російським диктатором Володимиром Путіним заявив, що його країна готова налагодити виробництво російських штурмовиків Су-25.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України