Політика

У Грузії планують повернути собі Абхазію і Південну Осетію: заява прем’єра, відомого випадами на адресу України

Прем’єр Грузії Іраклій Кобахідзе, який запам’ятався українцям випадами на адресу Києва і який виступає за “розвиток відносин” із Росією, заявив про намір повернути окуповані російськими військами Абхазію і Південну Осетію.

У своєму акаунті в Х він заявив, що Грузія прагне до 2030 року вступити до Європейського Союзу, до того ж разом з Абхазією і Південною Осетією.

“Наша грузинська мрія – жити в єдиній і сильній Грузії до 2030 року разом із нашими абхазькими та осетинськими братами і сестрами. Єдина і сильна Грузія повинна стати повноправним членом європейської сім’ї у 2030 році!” – підкреслив Іраклій Кобахідзе

Про окупацію цих територій Росією Кобахідзе вважав за краще промовчати.

Зазначимо, в Євросоюзі вже припускали, що Грузія позбудеться статусу кандидата на вступ до ЄС, якщо ухвалить закон про іноагентів. Фактично його вже ухвалено.

Прем’єр-міністр Іраклій Гарібашвілі заявив, що Грузія не приєднається до санкцій проти Росії. З огляду на “національні інтереси”, наголосив Гарібашвілі, Тбілісі не приєднається до західних заходів протидії РФ – ні економічних, ні фінансових.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України