У ФРАНЦІЇ МЕРУ ЗАГРОЖУЄ В’ЯЗНИЦЯ, БО ВІН ВІДМОВИВСЯ ОДРУЖУВАТИ ЗБОЧЕНЦІВ

Меру французького міста загрожує в’язниця і штраф до 63 тисяч євро за ухилення від проведення весілля геїв.
Жан Мішель Коло, мер міста в південно-західній Франції, ухилився від проведення одруження двох чоловіків і сказав, що це його тверде рішення. Але за французькими законами дискримінація за сексуальною орієнтацією карається до 5 років в’язниці і до 75 тисяч євро штрафу. Він може також бути відсторонений від посади або тимчасово відсторонений від виконання обов’язків – і це підтримують його заступники.

Що сказати. Жан Мішель Коло молодець, справжній ЄВРОПЕЕЦЬ!!!


Мер Коло сказав, що поки мова йде про людей, які роблять у своїх будинках що захочуть, це їх особиста справа. Але коли «ви просите мене як мера підтримати це, я відчуваю незручності». В інтерв’ю французькій газеті міністр внутрішніх справ країни сказав, що «обрані офіційні особи, які не поважають закони країни, ризикують отримати значні санкції».
Одностатева пара, Гай Мартіна Еспел і Жан Мішель Мартін, планують передати справу до суду. Гомосексуальна лобі-група також погрожує подати скаргу на мера і його заступників.
Франція перевизначила шлюб у квітні, але в той час опитування показало, що 15 тисяч мерів проти нового закону. Ще одне опитування, проведене у квітні, показало, що французький президент Франсуа Олланд, який зробив цю зміна своєю передвиборчою обіцянкою, є найменш популярним президентом з 1950-х років. Опитування, проведене Ifop, показав, що 74% респондентів не задоволені ним.
У січні цього року сотні тисяч людей почали виходити на вулиці Парижа, виступаючи проти закону, який також передбачає усиновлення дітей одностатевими парами. Демонстранти несли рожеві і блакитні плакати і банери з написами «всі народилися від батька і матері». У Британії коаліційний уряд проштовхує прогейский закон, незважаючи на загальне занепокоєння. Закон про одностатеві «шлюби», який називають «наскрізь шкідливим» розглядається в Палаті Лордів.

Сергій Чаплигін.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh