У ФРАНЦІЇ МЕРУ ЗАГРОЖУЄ В’ЯЗНИЦЯ, БО ВІН ВІДМОВИВСЯ ОДРУЖУВАТИ ЗБОЧЕНЦІВ

Меру французького міста загрожує в’язниця і штраф до 63 тисяч євро за ухилення від проведення весілля геїв.
Жан Мішель Коло, мер міста в південно-західній Франції, ухилився від проведення одруження двох чоловіків і сказав, що це його тверде рішення. Але за французькими законами дискримінація за сексуальною орієнтацією карається до 5 років в’язниці і до 75 тисяч євро штрафу. Він може також бути відсторонений від посади або тимчасово відсторонений від виконання обов’язків – і це підтримують його заступники.

Що сказати. Жан Мішель Коло молодець, справжній ЄВРОПЕЕЦЬ!!!


Мер Коло сказав, що поки мова йде про людей, які роблять у своїх будинках що захочуть, це їх особиста справа. Але коли «ви просите мене як мера підтримати це, я відчуваю незручності». В інтерв’ю французькій газеті міністр внутрішніх справ країни сказав, що «обрані офіційні особи, які не поважають закони країни, ризикують отримати значні санкції».
Одностатева пара, Гай Мартіна Еспел і Жан Мішель Мартін, планують передати справу до суду. Гомосексуальна лобі-група також погрожує подати скаргу на мера і його заступників.
Франція перевизначила шлюб у квітні, але в той час опитування показало, що 15 тисяч мерів проти нового закону. Ще одне опитування, проведене у квітні, показало, що французький президент Франсуа Олланд, який зробив цю зміна своєю передвиборчою обіцянкою, є найменш популярним президентом з 1950-х років. Опитування, проведене Ifop, показав, що 74% респондентів не задоволені ним.
У січні цього року сотні тисяч людей почали виходити на вулиці Парижа, виступаючи проти закону, який також передбачає усиновлення дітей одностатевими парами. Демонстранти несли рожеві і блакитні плакати і банери з написами «всі народилися від батька і матері». У Британії коаліційний уряд проштовхує прогейский закон, незважаючи на загальне занепокоєння. Закон про одностатеві «шлюби», який називають «наскрізь шкідливим» розглядається в Палаті Лордів.

Сергій Чаплигін.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

В Одесі делегація прикордонної охорони Естонії ознайомилася з охороною державного кордону України на морі

Іноземні колеги прибули в Україну для подальшого налагодження співпраці з українськими охоронцями кордону та обміну ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh