ЄС|NATO

У Франції одразу шість аеропортів терміново евакуювали пасажирів

Сьогодні, 18 жовтня, у Франції сталася НП – одразу шість аеропортів терміново евакуювали пасажирів через загрозу мінування, повідомляє BFM TV.

Зазначається, що погрози надійшли до аеропортів міст Лілль, Брон, Ніцца, Нант, Тулуза та Бове, які розташовані неподалік Парижа. Загроза мінування також одержана аеропортом Страсбург-Енцхайм.

У кожному із зазначених аеропортів служби розмінування вжили заходів для перевірки та усунення підозрілих предметів з метою забезпечення безпеки пасажирів та персоналу.

Генеральне управління цивільної авіації Франції підтвердило, що жоден літак із аеропортів більше не злітав.

Для літаків, які щойно приземлилися, застосовується обмеження, включаючи висадку пасажирів наприкінці злітно-посадкової смуги, де їм не дозволяється повертатися до терміналу, або їх просять залишатися на борту літака.

Поліція та служби безпеки Франції працюють над встановленням авторів загроз та забезпеченням безпеки на аеропортах.

Нагадаємо, після теракту в місті Аррас Франція оголосила про режим підвищеної терористичної загрози в країні. Теракт стався вчора, 13 жовтня, коли 20-річний чеченець, уродженець Росії, озброєний ножем, напав на школу в Аррасі на півночі Франції. Внаслідок нападу вчителя з літератури було вбито, а ще дві людини отримали поранення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України