Новини з Австрії

У центрі Відня на очах у свідків сирієць намагався згвалтувати молоду жінку

Під час розшуку підозрюваний був зупинений поліцією недалеко від місця злочину і затриманий.

Молоду жінку мало не зґвалтували серед білого дня на автовокзалі на вулиці Wiedner Gürtel у Відні. 23-річна дівчина сиділа на зупинці біля Головного залізничного вокзалу близько 11-ї години ранку в суботу вранці, коли поруч із нею сів 37-річний чоловік. Після короткої односторонньої розмови сирієць схопив дівчину за руку, спробував обійняти й поцілувати її та повалив на землю. Два свідки, один з яких – супутниця 23-річної, кинулися на допомогу жертві, яка кричала, і негайно викликали поліцію.

І тільки коли 23-річна дівчина голосно закричала, запекло чинила опір, а дві інші жінки почали бити сирійця, нападник відпустив її і втік. 37-річного чоловіка затримала поліція біля вокзалу.

Він зізнався у своїх діях, але заперечував, що хотів зґвалтувати дівчину. Сирійця доправили до в’язниці за розпорядженням прокуратури Відня. 23-річній приголомшеній дівчині надали на місці допомогу екстрені служби професійної рятувальної служби Відня. На щастя, їй не знадобилася госпіталізація і її відпустили на домашній догляд.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України