Авторські статті

У цьому випадку Януковича чекає доля Чаушеску і Каддафі – Олег Ляшко

Упродовж тривалого часу я заявляв і зараз твердо переконаний, що вихід із кривавої кризи можливий лише один – дострокові президентські і парламентські вибори, як це вже було під час криз у 1994 і 2007 роках. Якби Янукович і регіоналівська більшість у Раді мали мужність прийняти це рішення ще в грудні чи навіть після 19 січня, коли заговорила Грушевського – ми б не оплакували сьогодні майже 40 загиблих людей. 

Янукович і зараз сподівається, що кривавий розгон майдану, арешти опозиційних депутатів, які він дав наказ провести найближчим часом – дозволять йому залишитися при владі. НІ! Це призведе лише до нових чисельних людських жертв, у яких буде повністю винен лише сам Янукович і його кліка.

Декларуючи на словах бажання миру, Янукович насправді робить усе, щоб в Україні і далі лилася людська кров.
Як людина, яка усвідомлює свою відповідальність за долю України і з метою збереження життя і здоров’я людей, я вимагаю від Януковича негайно, не втрачаючи жодної дорогоцінної секунди, прийняти рішення про дострокові президентські і парламентські вибори. Якщо це рішення не буде прийнято вже сьогодні – завтра буде пізно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України