У цьому випадку Януковича чекає доля Чаушеску і Каддафі – Олег Ляшко

Упродовж тривалого часу я заявляв і зараз твердо переконаний, що вихід із кривавої кризи можливий лише один – дострокові президентські і парламентські вибори, як це вже було під час криз у 1994 і 2007 роках. Якби Янукович і регіоналівська більшість у Раді мали мужність прийняти це рішення ще в грудні чи навіть після 19 січня, коли заговорила Грушевського – ми б не оплакували сьогодні майже 40 загиблих людей. 

Янукович і зараз сподівається, що кривавий розгон майдану, арешти опозиційних депутатів, які він дав наказ провести найближчим часом – дозволять йому залишитися при владі. НІ! Це призведе лише до нових чисельних людських жертв, у яких буде повністю винен лише сам Янукович і його кліка.

Декларуючи на словах бажання миру, Янукович насправді робить усе, щоб в Україні і далі лилася людська кров.
Як людина, яка усвідомлює свою відповідальність за долю України і з метою збереження життя і здоров’я людей, я вимагаю від Януковича негайно, не втрачаючи жодної дорогоцінної секунди, прийняти рішення про дострокові президентські і парламентські вибори. Якщо це рішення не буде прийнято вже сьогодні – завтра буде пізно.

Comments

0 comments

2 коментарі

  1. я б тобі [гав-гав] відривав нігті на пальцях, ламав зуби по одному, відрізав пальці на ногах і руках по одному, ти б втрачав свідомість, просив би швидкої смерті, ах ні падлюка, такого б небуло, відрізав би тобі вуха, язик. виколов очі, щоб ти ЧМО галіме більше не бачило своїх уйобків дітей (щоб вони здохли зі своїми сімями разом взяті) щоб весь твій рід [гав-гав] на всі покоління інвалідом став, попався б ти мені сучара в руки, я ще маю надію що тебе сучого сина повезуть по місту як Каддафі …гори в пеклі тварь вонюча.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh