У чому полягає велич СРСР і її правонаступниці Росії?

Ленін з однодумцями т.зв. більшовиками обіцяли побудувати соціалізм, який передбачав розвиток середнього класу і виключав поняття класу бідних і багатих.

Ленін був бездітним.

Після Леніна владу захопив Сталін і «продовжив» справу великого Леніна.

У Сталіна було троє дітей: Яків загинув у полоні, Василь спився, а Світлана все свідоме життя ненавиділа батьком побудований соціалізм вважаючи за краще жити в проклятому капіталізмі.

Сталіна змінив Хрущов, який обіцяв своїм соратникам і співгромадянам вже до 80-х років 20 століття побудувати розвинений соціалізм. Син Хрущова і його сім’я вважала за краще жити в США.

Після повалення Хрущова влада дісталася слабовільному Брежнєву у якого була дочка Галина і якій було чуже все радянське.

Останній генсек ЦК КПРС в останні роки ходив з простягнутою рукою просячи милості для своїх ветеранів переможців у ними ж поваленої і дотла зруйнованої країни.

Після розвалу союзу її правоприємниця РФ, яку високопоставлені чиновники і їх холуї на всіх рівнях люблять називати великою Росією, всі головні чиновники починаючи від центральних, крайових, обласних і місцевих самоврядувань з якихось незрозумілих причин своїх чад відправляють на навчання з великої Росії в країни загниваючого капіталізму, набувають їм громадянство цих країн і найцікавіше – награбовані у великій Росії гроші неодмінно інвестують в країни загниваючого капіталізму і нерухомість набувають в самих дорогих апартаментах.

Дозволю собі поставити риторичне питання: а чому власне колишні або діючі лідери загниваючого капіталізму не прагнуть відправляти своїх чад на навчання і не інвестують або не роблять бізнес, а також не купують вілли в великій Росії?

Як на мене такою великою можна назвати Фінляндію та Норвегію за рівнем життя своїх громадян.

США велика країна, бо дає необмежені можливості для розвитку науки і техніки, отже світу дала більше всіх Нобелівських лауреатів …

А що дала велика Росія, яка з лишком має природні багатства всієї таблиці Менделєєва крім ГУЛАГу, смертоносної зброї, державних переворотів в різних країнах світу і залякування військовою силою «неслухняних» лідерів інших держав?

Сосо Чхапелія. 03.05.2019.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh