Політика

У чому полягає велич СРСР і її правонаступниці Росії?

Ленін з однодумцями т.зв. більшовиками обіцяли побудувати соціалізм, який передбачав розвиток середнього класу і виключав поняття класу бідних і багатих.

Ленін був бездітним.

Після Леніна владу захопив Сталін і «продовжив» справу великого Леніна.

У Сталіна було троє дітей: Яків загинув у полоні, Василь спився, а Світлана все свідоме життя ненавиділа батьком побудований соціалізм вважаючи за краще жити в проклятому капіталізмі.

Сталіна змінив Хрущов, який обіцяв своїм соратникам і співгромадянам вже до 80-х років 20 століття побудувати розвинений соціалізм. Син Хрущова і його сім’я вважала за краще жити в США.

Після повалення Хрущова влада дісталася слабовільному Брежнєву у якого була дочка Галина і якій було чуже все радянське.

Останній генсек ЦК КПРС в останні роки ходив з простягнутою рукою просячи милості для своїх ветеранів переможців у ними ж поваленої і дотла зруйнованої країни.

Після розвалу союзу її правоприємниця РФ, яку високопоставлені чиновники і їх холуї на всіх рівнях люблять називати великою Росією, всі головні чиновники починаючи від центральних, крайових, обласних і місцевих самоврядувань з якихось незрозумілих причин своїх чад відправляють на навчання з великої Росії в країни загниваючого капіталізму, набувають їм громадянство цих країн і найцікавіше – награбовані у великій Росії гроші неодмінно інвестують в країни загниваючого капіталізму і нерухомість набувають в самих дорогих апартаментах.

Дозволю собі поставити риторичне питання: а чому власне колишні або діючі лідери загниваючого капіталізму не прагнуть відправляти своїх чад на навчання і не інвестують або не роблять бізнес, а також не купують вілли в великій Росії?

Як на мене такою великою можна назвати Фінляндію та Норвегію за рівнем життя своїх громадян.

США велика країна, бо дає необмежені можливості для розвитку науки і техніки, отже світу дала більше всіх Нобелівських лауреатів …

А що дала велика Росія, яка з лишком має природні багатства всієї таблиці Менделєєва крім ГУЛАГу, смертоносної зброї, державних переворотів в різних країнах світу і залякування військовою силою «неслухняних» лідерів інших держав?

Сосо Чхапелія. 03.05.2019.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України