Авторські статтіФотогалерея

У будівлі Верховної Ради проходить виставка, присвячена подіям в Іловайську та на Саур-Могилі в 2014 році. Фото

виставка, присвячена подіям в Іловайську та на Саур-Могилі
виставка, присвячена подіям в Іловайську та на Саур-Могилі

У будівлі Верховної Ради проходить виставка, присвячена подіям в Іловайську та на Саур-Могилі в 2014 році повідомляє народний депутат Михайло Бондар для Голос українською.

Вітрини заповнені артефактами та предметами, зібраними на полі бою поряд із тілами загиблих українських військових, у ході місії “Евакуація 200” Міністерства оборони України, яка розпочалася 1 вересня 2014 року та триває досі. Кишенькові іконки, натільні хрестики, уривки документів, шеврони та інші особисті речі представлені в експозиції, на внутрішній поверхні кришки кожної з вітрин розміщені фотографії з місць, де ці речі були зібрані – курган Савур-Могила, Іловайськ, Дебальцеве. ,є також речі, які передали родини загиблих Героїв.

Окрім того, на виставці представлені персональні вітрини загиблих в “неоголошеній війні” добровольців, бійців збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ та Національної гвардії України.

Пам’ятаємо!!! Болить серце за кожного!!! Дякуємо вам, хлопці!!! Вибачте нас всіх!!Слава Героям!!
Низький уклін родинам!!!

Деякі депутати мають кожного дня ходити повз таких фото, щоб не забувати, що в країні війна, мають кожного дня дивитись в світлі очі кращих синів України, які поклали своє життя, дивитись в очі їхнім матерям.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.