У Берліні поліція провела обшуки в рамках розслідування блекауту, який стався у вересні 2025 року. Тоді понад 50 000 домогосподарств залишились без електрики. За даними BILD, обшуки відбуваються по всьому місту проти представників ліворадикальних кіл, яких підозрюють у причетності до підпалу електростанції. Внаслідок цього інциденту в деяких районах столиці, таких як Кройцберг і Веддінг, співробітники поліції провели 15 обшуків.
Слідча група Spannung при кримінальній поліції (LKA) переглянула сотні слідів, встановивши підозрюваних та їхні зв’язки. Беньямін Йендро з профспілки поліції Берліна зазначив, що їхні супротивники організовані міжнародно та діють досить хитро. Він також підкреслив відсутність необхідних правових змін, таких як розширення контролю телекомунікацій та використання AI-технологій.
Напад на електропостачання стався 9 вересня 2025 року в районі Йоханністаль, де невідомі підпалили дві лінії електропередач. У технологічному парку Адлерсхоф постраждали всі 1300 компаній, ще 3 січня 2026 року на південному заході Берліна відбувся схожий інцидент. Залишається невідомим, чи ці події пов’язані між собою.
