Авторські статті

У «Батьківщині» закликають міжнародну громадськість дати оцінку сьогоднішньому побиттю опозиційного народного депутата

Сьогоднішнє побиття опозиційного народного депутата на порозі райуправління міліції у Києві – нахабна демонстрація бандитських порядків у країні, запроваджених діючим режимом.

Про це говориться у розповсюдженій заяві партії «Батьківщина» з приводу побиття народного депутата Андрія Іллєнка та адвоката Сидіра Кизіна на виході з Шевченківського РУВС.

«Влада намагається закрутити маховик переслідування і залякування політиків, громадянських активістів і звичайних людей, які повстали проти криміналу і разом з усією країною вийшли на Майдан. Одних репресують у в’язницях, інших масово калічить «Беркут» на вулицях, третіх засипають повістками у міліцію, а четвертих, як це трапилося сьогодні, – б’ють незважаючи на статус і на місце», – сказано у заяві.


В опозиції наголосили, що побиття Іллєнка зайвий раз продемонструвало відсутність в Україні правоохоронної системи.

«Коли біля районного управління міліції б’ють народного депутата, це має означати, що, або бандити чхати хотіли на міліціонерів, або бандити і міліція – одні й ті ж люди», – вважають в опозиції.

У «Батьківщині» переконані, відповідальність за побиття народного депутата Іллєнка лежить на міністрові внутрішніх справ Захарченкові.

«На чинному міністрові внутрішніх справ стільки злочинів проти громадян України, що його совість вже давно атрофувалася і перестала реагувати на реальність. Ми не покладаємо особливих надій на те, що цей олов’яний солдатик режиму Януковича здатен подати у відставку. Але ми закликаємо порядних міліціонерів не розчинятися у цьому середовищі нав’язаного криміналу і безправ’я, а виконати свій обов’язок і знайти бандитів», – сказано у заяві.

Водночас у «Батьківщині» закликали міжнародну громадськість дати свою оцінку сьогоднішньому побиттю опозиційного народного депутата.

«Влада давно перейшла межу, випробовуючи терпіння громадян. Ми закликаємо режим зупинитися, поки не пізно», – наголосили у «Батьківщині».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України