Політика

У 2022 році в Україні суттєво зросла підтримка визнання ОУН-УПА учасниками боротьби за незалежність України

81% підтримують, лише 10% – проти, свідчать дані опитування соціологічної групи «Рейтинг»

В Україні суттєво зросла підтримка визнання ОУН-УПА учасниками боротьби за незалежність України: 81% підтримують, лише 10% – проти, свідчать дані опитування соціологічної групи «Рейтинг».

За даними соціологів, з 2010 року показник підтримки зріс у чотири рази, з 2015-го – вдвічі.

За даними опитування, українці позитивно ставляться до воїнів, які в різний час і у різних арміях захищали рідну землю від ворогів.

«Абсолютна більшість (96%) позитивно ставляться до воїнів сучасної української армії. Також у суспільстві домінує позитивне ставлення до воїнів радянської армії, які воювали з фашизмом (85%) і воїнів УПА (71%). І якщо в оцінках радянських воїнів та воїнів УПА залишаються регіональні відмінності, то щодо сучасних воїнів української армії спостерігається повний регіональний чи віковий консенсус», – йдеться в дослідженні.

Опитування проводили 27 квітня. Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 1000 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше ніж 3,1%.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.