Українці в Чехії

Турист пошкодив 200-річну скульптуру в музеї, сівши на неї заради фото

Австрійський турист пошкодив скульптуру Поліни Бонапарт в музеї Антоніо Канови в італійському місті Поссаньо. Чоловік сів на неї заради ефектного фото і випадково відламав біля монумента два пальці на нозі.

«Гіпсова скульптура Поліни Бонапарт в образі Венери-Переможниці була пошкоджена туристом, який сів на неї, позуючи для фотографії. У статуї 1804 року відломилися два пальці на нозі. Відвідувач нікому не заявив про те, що трапилося і залишив будівлю», — йдеться у повідомленні музею.

Інцидент потрапив в об’єднання єктив камери спостереження. Запис передана поліції. Йде підготовка до реставрації експоната.

Новина про інцидент розлетілася по ЗМІ, в тому числі австрійським. Після цього винуватець зв’язку язався з музеєм, визнав свою провину і заявив про готовність нести відповідальність.

«Хочеться подати в суд на себе самого. Це було безвідповідальна поведінка з мого боку. Я сів на скульптуру не усвідомлюючи, що можу завдати їй шкоди. Я не помітив пошкоджень, тому продовжив відвідування музею. Прошу у вас інформацію про кроки, які необхідні з мого боку у цій дуже неприємній ситуації, за яку я всіляко прошу вибачення», – заявивши турист.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України