Авторські статтіВійна рф проти України

Відповісти за вибухи у Калинівці має Муженко, – Олександр Турчинов

Секретар Ради нацбезпеки і оборони впевнений, що відповідальність за пожежу та вибухи на складі боєприпасів у Калинівці Вінницької області повинен нести, в тому числі начальник Генштабу Віктор Муженко.

“Це колосальна проблема, яку ми сьогодні маємо. Протягом цього року, під час знищення арсеналу в Балаклії, це і пожежа в Калинівці, ми втратили велику кількість боєприпасів. Країні завдано найбільший удар з початку війни. Удар по нашій обороні, удар по нашій боєздатності.

І для мене принципово, саме так я поставивши питання під час засідання військового кабінету, – це відповідальність, починаючи від начальника Генштабу і по всій вертикалі тих, хто відповідає за оборону нашої країни. Ми продемонстрували, що не можемо захистити наші стратегічні арсенали. Тому постає питання про якість захисту нашої країни”, – заявив секретар РНБО Турчинов.

Турчинов додав, що, поки в країні не почнуть відповідати за свої непрофесійні дії вищі посадові особини, вона буде нести втрати і збитки.

Напередодні за відставку начальника Генштабу і його заступника виступивши нардеп Антон Геращенко. Як відомо, ГШ ЗСУ очолює Віктор Муженко. У самому Генштабі заявили, що про відставку Муженко поки мова не йде.

Нагадаємо, Віктор Муженко призначений начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем ЗСУ 3 липня 2014 року указом Президента України. 24 серпня 2014 року указом Петра Порошенка підвищений у званні – ставши генерал-полковником, а через рік (14 жовтня 2015 року) отримав звання генерала армії. Примітно, що перші “великі зірки” – звання “генерал-лейтенант” Муженко отримав за указом Віктора Януковича. Це сталося у 2012 році.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України