Відповісти за вибухи у Калинівці має Муженко, – Олександр Турчинов

Секретар Ради нацбезпеки і оборони впевнений, що відповідальність за пожежу та вибухи на складі боєприпасів у Калинівці Вінницької області повинен нести, в тому числі начальник Генштабу Віктор Муженко.

“Це колосальна проблема, яку ми сьогодні маємо. Протягом цього року, під час знищення арсеналу в Балаклії, це і пожежа в Калинівці, ми втратили велику кількість боєприпасів. Країні завдано найбільший удар з початку війни. Удар по нашій обороні, удар по нашій боєздатності.

І для мене принципово, саме так я поставивши питання під час засідання військового кабінету, – це відповідальність, починаючи від начальника Генштабу і по всій вертикалі тих, хто відповідає за оборону нашої країни. Ми продемонстрували, що не можемо захистити наші стратегічні арсенали. Тому постає питання про якість захисту нашої країни”, – заявив секретар РНБО Турчинов.

Турчинов додав, що, поки в країні не почнуть відповідати за свої непрофесійні дії вищі посадові особини, вона буде нести втрати і збитки.

Напередодні за відставку начальника Генштабу і його заступника виступивши нардеп Антон Геращенко. Як відомо, ГШ ЗСУ очолює Віктор Муженко. У самому Генштабі заявили, що про відставку Муженко поки мова не йде.

Нагадаємо, Віктор Муженко призначений начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем ЗСУ 3 липня 2014 року указом Президента України. 24 серпня 2014 року указом Петра Порошенка підвищений у званні – ставши генерал-полковником, а через рік (14 жовтня 2015 року) отримав звання генерала армії. Примітно, що перші “великі зірки” – звання “генерал-лейтенант” Муженко отримав за указом Віктора Януковича. Це сталося у 2012 році.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh