Новини

Типи пружинних матраців від виробника Matroluxe

Основним призначенням матраців є забезпечення умов комфортного сну. Комфортабельність виробів досягається завдяки вдалому поєднанню кількох базових характеристик. До таких належать еластичність, здатність адаптуватися під вигини людської фігури, надійність і довговічність. Всі ці властивості має пружинний матрац від Matroluxe. Вироби виробника розробляються на основі сучасних пружинних систем та якісних настилочних матеріалів. В результаті утворюється комфортна поверхня, яка сприяє максимальному розслабленню та повному відновленню організму.

Особливості пружинних матраців

Це звичні для всіх моделі в сучасній інтерпретації. Якщо раніше для виготовлення пружинних матраців використовувалися застарілі пружини Змійка, то сьогодні — інноваційні пружинні системи. Також до складу виробів входять першокласні наповнювачі з різними властивостями. В результаті вдається отримати конструкцію, яка забезпечує високий рівень комфорту під час щоденного сну.

Купити пружинний матрац варто з низки причин:

 • Анатомічні властивості. Моделі з незалежним пружинним блоком адаптуються під особливості людської фігури та забезпечують точкову підтримку тіла.
 • Гігієнічність. Завдяки правильно підібраним наповнювачам вироби добре пропускають повітря, не накопичують пил і вологу. В них не заводяться пилові кліщі та інші мікроорганізми, здатні викликати алергію.
 • Зносостійкість. Матраци на пружинах витримують інтенсивні навантаження, не деформуються та не просідають.
 • Вартість. Вироби за доступною ціною можна придбати у виробника Матролюкс. Компанія представляє широкий асортимент продукції найвищої якості.

Ознайомитись із продукцією можна на офіційному сайті. Для вашого комфорту каталог обладнаний зручним пошуком та фільтрами.

Типи пружинних блоків

До найбільш популярних видів пружинних блоків відносяться:

 • Bonnel;
 • Pocket Spring.

Bonnel — це класичні сталеві пружини біконусної форми. По периметру блоку розташована надійна сталева рама, яка посилює зносостійкість конструкції. Пружини блоку приймають навантаження спільно одна з одною. Тому під вагою людського тіла прогинається одразу вся поверхня. Боннель має підвищений експлуатаційний ресурс, витримує інтенсивні навантаження, не скрипить і не деформується протягом терміну служби. Вироби із пружинним блоком Bonnel відрізняються пружністю, жорсткістю та довговічністю.

Pocket Spring — інноваційна пружинна система, що складається з незалежних пружин бочкової форми. Кожен елемент системи приймає навантаження автономно. Завдяки цьому забезпечується підвищений анатомічний ефект поверхні та точкова підтримка тіла. Пружинний матрац із блоком Pocket Spring рекомендується придбати парам із великою різницею у вазі. Такі моделі не мають так званого хвильового ефекту. Тобто коли під одним із пари пружини прогинатимуться, другий абсолютно нічого не відчує.

Як вибрати пружинний матрац

До вибору матраца для ліжка потрібно підходити з усією відповідальністю. Від цього залежить ваш комфорт, безпека та стан здоров’я. Виріб повинен мати такі властивості, як надійність, зручність, функціональність та ін. Знайти відповідний варіант можна на сайті Матролюкс.

Вибираючи пружинні матраци від виробника Matroluxe, орієнтуйтесь на:

 1. Розміри. Вироби представлені у всіх популярних розмірах та бувають односпальними, полуторними та двоспальними. Також виробник надає можливість замовляти моделі за індивідуальними замірами.
 2. Жорсткість. Пружинні матраци виробляються у різних варіантах жорсткості. Найбільш універсальними та комфортними вважаються середньо-жорсткі моделі. Для літніх і худорлявих людей підходять м’які, а для повних і спортсменів — жорсткі.
 3. Навантаження. У характеристиках виробів вказується параметр максимально допустимої жорсткості одне спальне місце. Його слід обов’язково враховувати, щоб уникнути передчасного зношування конструкції.
 4. Безпека. Цей параметр залежить від наповнювачів, які використовуються у виробництві. Найбільш якісними та популярними вважаються пінополіуретан, натуральний латекс, кокосова койра та ін. Вони не надають згубного впливу на здоров’я людей та навколишнє середовище.
 5. Гігієнічність. Перевагою пружинних блоків є здатність вентилюватия. Тому в них не накопичуються пил і волога — головні збудники пилових кліщів та хвороботворних бактерій.

Якщо ви серйозно задумалися про покупку нового матраца, рекомендуємо звернути увагу на продукцію виробника Матролюкс. Компанія гарантує вигідні ціни та доставляє товари по всій Україні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.