Техно

Типи екранів для проекторів

jekran_dlya_projectora_150_85При купівлі набору з проектора і екрану для презентації або домашнього кінотеатру тип відбиваючої поверхні екрана має дуже великий вплив на якість одержуваного зображення, і неправильний вибір (а також екран кустарного виготовлення або зовсім його відсутність) у такій ситуації здатен значно погіршити його.

Сучасний екран проектора є високотехнологічним виробом, який можна купити у розділі: http://www.Pro-Ekran.com, а також отримати кваліфіковану консультацію. Матеріал поверхні проектора спеціально призначений для досягнення концентрованого, або, навпаки, дифузного відбиття світла по напрямку до глядача, залежить від того, який ефект ви хочете отримати.
Вибір пропорцій екрана, 1:1, 4:3 або 16:9 в першу чергу залежить від можливостей вашого проектора. Загальна рекомендація – вибирати екран з тим же співвідношенням сторін, що і в матриці проектора.

Використовувані в екранах типи матеріалів:

1.Matte White Diffusion – полотняний екран, який має матове розсіяне відображення, переважно підходить для любих умов, при яких можна регулювати рівень загальної освітленості. Цей екран рівномірно розподіляє відбите світло, що в свою чергу робить доступним широкі кути огляду без кольорового спотворення.

2.Datalux Reflective – екрани з таким покриттям мають більший коефіцієнт відбивання і відмінно підходять для перегляду даних та презентацій у разі використання стельового підвісу проектора у великих приміщеннях.

3.High Power Retro-reflective – це покриття відбиває світло назад до проектора і застосовується для перегляду фільмів та презентацій в невеликих залах, коли проектор знаходиться поруч з глядачами, зазвичай, встановлений на столі. Не застосовується для стельового підвісу.

4.Rear Projection – покриття для зворотної проекції використовується в системах, що використовують відбите від дзеркала світло, проектоване на зворотну поверхню екрана. Такі системи володіють найбільшою ціною, проте дозволяють створити досить велике зображення при невеликих габаритах всієї системи, оскільки світло проходить від об’єктива проектора до екрану вдвічі більшу відстань. Також у подібних конструкціях відсутній недолік звичайних систем прямих проекцій, що виражається в тому, що люди які проходять повз екран кидають тінь на зображення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України