Тимошенко переконана, що виграє вибори, але дає шанс Порошенку

Юлія Тимошенко переконана, що вона переможе на виборах президента у травні.

На прес-конференції вона пообіцяла, що вони будуть чесними, без використання адмінресурсу.

“Я думаю, що не буде жодного нарікання на їх проведення, на наявність фальсифікацій і на будь-які інші негаразди, які зажди були присутні на всіх попередніх президентських виборах в Україні. Тобто (це будуть) перші чесні вибори”, – сказала Тимошенко.

“Ці вибори відрізняє від попередніх виборів ще одна унікальна річ: не буде, по суті справи, змагатися проросійська частина України і проросійська політична сила з прозахідною, і не стоїть питання “або – або”. Мені здається, що це такі вибори, коли однозначно виграє хтось із демократичних, проєвропейських лідерів політичного поля”, – додала вона.

Тимошенко висловила готовність визнати переможцем когось із конкурентів:

“Я переконана, якщо (вибори) виграє Петро Порошенко, я – як людина, яка хоче Україні добра – буду зберігати єдність демократичних сил і буду підтримувати всі справжні реформи і перетворення в нашій країні”.

Вона переконана, що у проросійських політиків нині немає шансів: “Вперше хто б не виграв, це буде проєвропейський, демократичний політик”.

Водночас, Тимошенко переконана, що переможе саме вона. Так, на запитання, кого б вона запропонувала в прем’єр-міністри у разі обрання її президентом, лідер “Батьківщини” сказала:

“У випадку моєї перемоги – а точніше після моєї перемоги – Арсеній Яценюк буде займати позицію прем’єр-міністра… Коли країна потребує не те, що непопулярних, а просто жорстких, жорстоких кроків для того, щоб вижити фінансово й економічно, я думаю, у нього є мужність такі кроки робити”.

“Від такого глибокого економічного й фінансового захворювання, в якому нам залишили країну Янукович і Азаров, Україну треба буде довго виводити. З того рівня агресії, яку демонструє Росія і яка відбивається на всьому нашому житті, Україну доведеться виводити важко і довго. Але я думаю, що Арсеній Яценюк справиться з цим завданням”, – додала Тимошенко.

Українська правда

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh