Новини

Тимошенко не пропонували лікуватися у Німеччині – донька

Юлія Тимошенко не отримувала жодних пропозицій щодо лікування у Німеччині.

В Україні немає законів, які б забороняли лікувати Тимошенко за кордоном.

Про це на прес-конференції у понеділок заявила донька Тимошенко Євгенія.

“На даний момент мама не отримувала пропозицій щодо лікування закордоном – ні офіційних, ні неофіційних. Якщо така пропозиція надійде, то мама, безумовно, вирішить її.

 

І під час відповіді, я переконана, мама буде керуватися не тільки станом свого здоров’я, а й національними інтересами в зв’язку з історичним моментом для України у вигляді підписання угоди про асоціацію”, – сказала вона.

Євгенія Тимошенко також повідомила, що Комітет Ради Європи з питань протидії тортурам офіційно визнав факти насильства щодо її матері під час її перевезення з Качанівської колонії до Харківської лікарні, а також факти неналежного утримання екс-прем’єра у самій лікарні під постійним відеоспостереженням.

“У звіті комітет висловлює стурбованість відсутністю лікарської таємниці, тобто використання постійного відеоспостереження, а також постійна присутність персоналу біля Тимошенко. Крім того, факти побиття моєї мами підтверджені офіційно на європейському рівні. Ми як родина дякуємо Комітету і вимагаємо, щоб люди, причетні до цього насилля, були покарані та понесли відповідальність”, – сказала вона.

За словами Євгенії Тимошенко, захисники планують у понеділок передати чергову заяву про злочин до Генпрокуратури.

Також вона додала, що родина Тимошенко скористається звітом Комітету для спрямування чергової скарги до Європейського суду з прав людини.

Раніше Deutsche Welle з посиланням на джерела у столичних медичних колах писало, що у спеціальному центрі клініки “Шаріте” готують палату для Тимошенко.

Президент Віктор Янукович заявляв, що виїзд на лікування Тимошенко за кордон може відбутися лише в рамках закону.

Вирішення справи Тимошенко – одна з вимог ЄС для підписання угоди про асоціацію з Україною.

Українська правда

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.