Авторські статтіТехно

Twitter зробив верифікацію акаунтів доступною для всіх бажаючих

Сервіс мікроблогів Twitter зробив доступною для всіх бажаючих верифікацію акаунтів. Така інформація розміщена в його блозі.

Тепер користувачі мають можливість пройти ідентифікацію користувача, подавши звичайну онлайн-заявку. До цього моменту, таке дозволялося лише великим компаніям, або популярними знаменитостям. Twitter впроваджує цє в цілях допомогти блогерам вийти на додаткову аудиторію читачів, а користувачам, зі свого боку, отримати доступ до нових, цікавих для них, акаунтів.

Тепер потрібно лише довести, що претендент на верифікацію в Twitter має високу популярність і цитованість в медіамережах. Він посилає в службу підтримки сервісу посилання про себе з різних сайтів і, після цього, очікує розгляду свого звернення.

За даними ЗМІ, процес верифікації може становити від двох до тридцяти днів. При цьому, Twitter підкреслює, що сервіс не гарантує захист від створення фейків.
Кількість користувачів Twitter в світі більш ніж 330 мільйонів. Капіталізація цього сервісу мікроблогів, за останніми даними, близько дванадцяти мільярдів доларів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.