Авторські статті

Турин приспустив прапор ЕС на муніципальній будівлі на захист суверенітету України

У Турині, що в Італії, місцеві політики вчинили символічний жест солідарности з Києвом, якому загрожують російські війська. За словами ініціяторів, захід показує, що серце Турину б’ється в такт із Майданом. Голова партії “Брати Італії – Національний Альянс” в муніципалітеті Турину Моріс Браун пояснює, що зниження европейського прапора з балкону ратуші – знак солідарности з національним суверенітетом України, порушеним російською армією.

“Коли танки загрожують свободі европейського народу, то стає необхідним ставати на чиюсь сторону. Приспустити прапор ЕС – це означає не лише висловлення симпатії тим, хто ризикує своїм життям в Україні за національну незалежність, а й засудження европейських інститутів, які здатні захищати тільки економічні інтереси.

У світлі Меморандуму про взаєморозуміння між Туріном і Санкт-Петербургом позиція нашого міста набуває більшого значення: тисячі молодих людей Майдану, які народили Революцію Гідности, збиваючи пам’ятник Лєніну і стверджуючи національну незалежність. Вони мають знати, що не самотні у Европі”, – стверджує Моріс Браун.

“Тривожні новини з України вимагають, щоби всі були обізнані про серйозність ситуації”, – заявив президент Ради Джованні Марія Феррарі.

“Ми хочемо підвищити обізнаність Европейського Союзу, – зазначив Феррарі. – Грати активну роль у мирному врегулюванні серйозної ситуації в Україні, гарантуючи, що населення має уникнути нових конфліктів і запобігти подальшому ускладненню подій”.

Раніше Мауріціо Мароне вже висловлював від імени партії “Брати Італії” підтримку Майдану та Революції Гідности, а також запросив представників ВО “Свобода” до Турину для участи в конференції. Найбільш імовірно, захід відбудеться в квітні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.