Турин приспустив прапор ЕС на муніципальній будівлі на захист суверенітету України

У Турині, що в Італії, місцеві політики вчинили символічний жест солідарности з Києвом, якому загрожують російські війська. За словами ініціяторів, захід показує, що серце Турину б’ється в такт із Майданом. Голова партії “Брати Італії – Національний Альянс” в муніципалітеті Турину Моріс Браун пояснює, що зниження европейського прапора з балкону ратуші – знак солідарности з національним суверенітетом України, порушеним російською армією.

“Коли танки загрожують свободі европейського народу, то стає необхідним ставати на чиюсь сторону. Приспустити прапор ЕС – це означає не лише висловлення симпатії тим, хто ризикує своїм життям в Україні за національну незалежність, а й засудження европейських інститутів, які здатні захищати тільки економічні інтереси.

У світлі Меморандуму про взаєморозуміння між Туріном і Санкт-Петербургом позиція нашого міста набуває більшого значення: тисячі молодих людей Майдану, які народили Революцію Гідности, збиваючи пам’ятник Лєніну і стверджуючи національну незалежність. Вони мають знати, що не самотні у Европі”, – стверджує Моріс Браун.

“Тривожні новини з України вимагають, щоби всі були обізнані про серйозність ситуації”, – заявив президент Ради Джованні Марія Феррарі.

“Ми хочемо підвищити обізнаність Европейського Союзу, – зазначив Феррарі. – Грати активну роль у мирному врегулюванні серйозної ситуації в Україні, гарантуючи, що населення має уникнути нових конфліктів і запобігти подальшому ускладненню подій”.

Раніше Мауріціо Мароне вже висловлював від імени партії “Брати Італії” підтримку Майдану та Революції Гідности, а також запросив представників ВО “Свобода” до Турину для участи в конференції. Найбільш імовірно, захід відбудеться в квітні.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh