Авторські статті

Туреччина пропонує Україні допомогу для стабілізіції ситуації в Криму

Офіційна Анкара висловлює свою стурбованість через події, які зараз розгортаються в Криму і готова надати допомогу для стабілізіції ситуації.

Про це сьогодні після переговорів з в.о. глави МЗС України Андрієм Дещицею заявив міністр закордонних справ Туреччини Ахмет Давутоглу.

“Туреччина готова зробити все від неї залежне для того, щоб ті проблеми, які існують в Криму, були вирішені мирним шляхом”, – запевнив турецький дипломат.

Він висловив глибоку стурбованість у зв’язку з подіями на кримському півострові, і висловив надію на мирне врегулювання конфлікту.

“Крим не повинен бути центром військової напруги. Він повинен бути центром туризму і процвітання”, – сказав він.

Давутоглу також закликав усіх жителів Криму робити все можливе для повернення ситуації в мирне і спокійне русло.

“Для нас важливо, щоб кримські татари в Криму жили в мирі й порозумінні з іншими етнічними групами на цьому півострові”, – наголосив він.

Як повідомляв iPress.ua, раніше в своїй заяві Давутоглу заявив про те, що Туреччина виступає за територіальну цілісність, мир, стабільність і процвітання України.

Голова турецького МЗС вказав на важливість Криму як воріт в Україну, як місця проживання татар і багатої культурної спадщини, а також закликав до збереження миру на півострові.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України