Авторські статті

Туреччина ігнорує російський “Турецький потік” віддаючи перевагу TANAP

  За словами міністра енергетики і природних ресурсів країни Танер Йилдиз Туреччина готова бути співзасновником спільної російсько-турецької компанії, але тільки після завершення будівництва трубопроводу. Іншими словами, всі турботи по будівництву, до моменту виведення труби на сушу в провінції Едірне, покладені будуть виключно на російських “партнерів”.

І, здавалося б, з чим це може бути пов’язано? Може з тим, що Туреччина зробила ставку на іншого свого, більш надійного і адекватного, партнера – Азербайджан? Адже зараз Анкара кинула всі свої ресурси саме на будівництво Трансанатолійського газопроводу TANAP, по тякому буде поставлятися газ з Азербайджану.

Кумедно ж в цьому епічному хаосі і те, що “Газпром”, який збирається вже в червні почати закладку “Турецького потоку”, досі не має на руках жодного підписаного “зобов’язуючого” документа з Туреччиною, що в умовах нестабільної політичної ситуації і явного не бажання турецької сторони занадто зближуватися з проектом до моменту його фактичного завершення – немає визначенності. Хіба, що Росія не зважиться на загострення карабахського конфлікту, заради зупинки реалізації TANAP, підсумовує Злий Одессит.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України