Туреччина ігнорує російський “Турецький потік” віддаючи перевагу TANAP

  За словами міністра енергетики і природних ресурсів країни Танер Йилдиз Туреччина готова бути співзасновником спільної російсько-турецької компанії, але тільки після завершення будівництва трубопроводу. Іншими словами, всі турботи по будівництву, до моменту виведення труби на сушу в провінції Едірне, покладені будуть виключно на російських “партнерів”.

І, здавалося б, з чим це може бути пов’язано? Може з тим, що Туреччина зробила ставку на іншого свого, більш надійного і адекватного, партнера – Азербайджан? Адже зараз Анкара кинула всі свої ресурси саме на будівництво Трансанатолійського газопроводу TANAP, по тякому буде поставлятися газ з Азербайджану.

Кумедно ж в цьому епічному хаосі і те, що “Газпром”, який збирається вже в червні почати закладку “Турецького потоку”, досі не має на руках жодного підписаного “зобов’язуючого” документа з Туреччиною, що в умовах нестабільної політичної ситуації і явного не бажання турецької сторони занадто зближуватися з проектом до моменту його фактичного завершення – немає визначенності. Хіба, що Росія не зважиться на загострення карабахського конфлікту, заради зупинки реалізації TANAP, підсумовує Злий Одессит.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh