Турчинов просить парламент підтримати рішення РНБО про створення Національної гвардії

Голова Верховної Ради України, в.о. Президента України Олександр Турчинов, відкриваючи пленарне засідання у вівторок, повідомив, що вночі РНБО прийняла рішення щодо створення Національної гвардії, і звернувся до парламенту з проханням підтримати його.

Національна гвардія, сказав він, створюватиметься на базі Внутрішніх військ, її метою є захист країни і громадян від будь-яких злочинів, від внутрішньої і зовнішньої агресії.

РНБО також ухвалила рішення оголосити часткову мобілізацію до лав Національної гвардії і Збройних Сил України, і «у першу чергу це стосуватиметься добровольців, людей, які пройшли військову службу».

Кабінет Міністрів, зазначив керівник Парламенту, незважаючи на усі складнощі, проблеми в економіці, забезпечить усі першочергові потреби Національної гвардії і Збройних Сил.

Зважаючи на те, що Україні сьогодні потрібна не тільки моральна підтримка, а й технічна і військова допомога, О.Турчинов запропонував розглянути звернення Верховної Ради до держав-гарантів нашої безпеки, щодо виконання ними своїх зобов’язань.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh