Авторські статті

Турчинов дав Путіну зрозуміти, що з терористами Україна розмовляти не збирається

Силовики мужньо захищають українських громадян  від терористів, які викрадають та вбивають українців.

«Українська влада ніколи не проводила каральних операцій на Сході країни.  Силові структури захищають життя та здоров’я громадян в межах антитерористичної операції, яка проводиться проти терористів, диверсантів та інших злочинців, які вбивають, катують, викрадають наших громадян”, – так Голова Верховної Ради, в. о. Президента Олександр Турчинов прокоментував заяву Президента Росії Володимира Путіна.

За його словами, мета влади – забезпечити стабільність та економічний розвиток демократичної незалежної України, “мир, спокій та безпеку українців”. “Ми повинні захистити територіальну цілісність країни та звільнити тимчасово окуповані території”, – зазначив керівник парламенту, додавши, що українська влада готова до діалогу з тими, хто хоче говорити і  домовлятися щодо конкретних питань розвитку єдиної України.

“Ми готові обговорювати ці питання з представниками місцевого самоврядування, з громадськими активістами та підприємцями Донецької і Луганської областей, однак із озброєними злочинцями, на руках, у яких людська кров, цивілізовані держави розмову не ведуть. Відповідно до закону їх знешкоджують”, – сказав він, наголосивши, що під оголошену для жителів східних регіонів амністію потраплять тільки ті, “хто добровільно складе зброю та звільнить приміщення і хто не причетний до вбивств та інших тяжких злочинів”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.