Новини

Турбота про людину з хворобою Альцгеймера

Хвороба Альцгеймера – це поступове відмирання клітин і навіть цілих відділів головного мозку, яке призводить до практично повної деградації особистості. Захворювання характерно для людей похилого віку, у пацієнтів з’являються проблеми з пам’яттю, поступово зникає здатність адекватно мислити.

Особливості професійного догляду за хворими Альцгеймером

Пацієнти з цим захворюванням, перш за все, потребують постійного спостереження і кваліфікованого догляду. Перебіг хвороби характеризується порушенням уважності і поступовою втратою дієздатності. Згодом, пацієнт перетворюється практично в дитину, яку ні в якому разі не можна залишати одну.

Основні ознаки вже критичної фази, коли хворому необхідна кваліфікована допомога – це:

  1. Стрімко погіршується зір і проблеми з промовою.
  2. Загальмовані, повільні реакції.
  3. Порушення пам’яті, неадекватне сприйняття дійсності.
  4. Прояви замкнутості, безпідставної дратівливості, згасання інтересу до життя.
  5. Порушення координації, поява нав’язливих рухів.
  6. Егоцентризм, агресивна вимога уваги до себе, без співчуття по відношенню до оточуючих.

За хворим хворобою Альцгеймера важко доглядати не тільки у фізичному, а й моральному плані. У літньої людини псується характер, він починає мучити рідних і близьких. В такому випадку, заради збереження миру і душевного спокою обох сторін, доцільніше довірити догляд за хворим фахівцям.

Професіонал розуміє, що така поведінка викликана не поганим характером, а незворотними змінами в структурі мозку. Він з розумінням відноситься до негативних випадів в свою сторону, своїм терплячим і делікатним ставленням заспокоює хворого. Кваліфікована доглядальниця і медсестра знають, як правильно доглядати в побуті за літньою людиною. Вони роблять це швидко і тактовно, не викликаючи роздратування хворого.

Довірити догляд за людиною з хворобою Альцгеймера приватному пансіонату – одне з правильних рішень. Тут персонал завжди погодує, вмиє хворого, проведе гігієнічні процедури. Організує для мешканців цікаве дозвілля, забезпечить їх повну безпеку.

Приватний пансіонат для людей похилого віку 4 Сезони

Фото: https://dom-zabot.kiev.ua/ – пансіонат для людей похилого віку в Києві.

Професійна турбота про людиноу, хвору на хворобу Альцгеймера, в приватному пансіонаті дозволить жити нормальним життям всій сім’ї і максимально нівелює негативний вплив захворювання і на пацієнта, і на його близьких.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України