Авторські статтіТехно

Тунгуський метеорит: головна загадка 20 століття залишається загадкою

Найбільший зареєстрований вибух в історії — до цих пір загадка! Дослідженнями так і не вдалося з’єднання з’ясувати причину Тунгуського вибуху в 1908 році, який знищив тоді понад 80 мільйонів сибірських дерев і сотні оленів в радіусі 50 кілометрів.

Вибух мав місце 30 червня 1908 в басейні Підкам’яної Тунгусски далеко від населених місць. Свідки стверджували, що «небо ніби розділилося надвоє». Вчені говорять, що це могли бути комета або астероїд, хоча доказів того не було знайдено. Інші запропонували НЛО, або якусь надприродну діяльність, пише Чейнни Макдональд для Dailymail.com.

Якби вибух був проведений кометою чи астероїдом, що мчить через атмосферу Землі зі швидкістю 50 тисяч км на годину, що призвів до вибуху, еквівалентному 185 бомбам, скинутим на Хіросіму, від нього залишився б кратер. Але кратера такого обсягу не знайшлося. Вчені спробували з”ясувати, що ж насправді стало причиною поділу неба “надвоє”, але з нових досліджень не вдалося зробити такого висновку.

Тунгусский метеорит: главная загадка 20 века остается загадкойТунгусский метеорит: главная загадка 20 века остается загадкойТунгусский метеорит: главная загадка 20 века остается загадкойТунгусский метеорит: главная загадка 20 века остается загадкойТунгусский метеорит: главная загадка 20 века остается загадкойТунгусский метеорит: главная загадка 20 века остается загадкой

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.