Авторські статтіЗдоров'я

Тюменські медики врятували чоловіка з 4-ю стадією раку

До тюменським онкологам за допомогою звернувся 33-річний чоловік з 4-ю стадією раку. Фахівцям вдалося врятувати пацієнта і побороти хворобу.

До онкологів «Медичного міста» в Тюмені звернувся 33-річний пацієнт, у якого вже розвинулася четверта стадія раку, сталася деформація обличчя, верхня щелепа була зруйнована хворобою, а гайморові пазухи повністю заповнені клітинами пухлини. Відомо, що пухлина у чоловіка виникла після відвідування стоматолога рік тому, до моменту її лікування вона досягла вже семи сантиметрів, що унеможливило її хірургічне усунення, тому було прийнято рішення про опроміненні. До моменту звернення до «Медичний місто» у пацієнта все обличчя було вкрите виразками і знайшло неправильну форму.

Тюменським фахівцям вдалося повністю прочистити носові проходи і звільнити їх від пухлинних клітин. Позитивним є те, що у пацієнта не було метастаз. На даний момент чоловік вже виписаний з лікарні, йому необхідно з’явитися для проведення контрольної томографії через півтора місяці. Якщо результати будуть позитивними, то тюменські онкологи зможуть з впевненістю сказати, що рак вдалося побороти. Такого ефекту вдалося досягти при використанні променевої терапії в поєднані з внутрішньоартеріальної хіміотерапією.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.