Авторські статті

Цих хлопців, дуже мало, але вони реально працюють на країну і головне – на совість. Це маленькі перемоги які врятують комусь життя

Команда Мінекономіки, МОЗ та МЗС спільно з декількома волонтерами самовіддано допомагають бізнесу завезти хоч щось з необхідного асортименту.

Для кого-то шукають комплектуючі та сировину. Кому-то допомагають з дозволами на ввезення.

І всім поголовно організовують безкоштовні вантажні літаку, які вивозять і далі будуть вивозити медичні вантажі українських компаній з Азії.

Можу констатувати. Їх, цих хлопців, дуже мало, але вони реально працюють на знос і головне – на совість.

Я таких по очах бачу. Їх не цікавить подяку, вони не за відкат або шкуру – вони за правду і за країну.

Знаю. Вам здається, що все стоїть, нічого не їде і ніхто нічого не робить.

Це не правда!

В країну в дану секунду летять мільйони масок, мільйони рукавичок, сотні тисяч респіраторів, а ще витратні матеріали, дезінфекція, ШВЛ, контури, кисневі маски і концентратори, ліжка, рентгени, УЗД апарати і тести.

І 99% всього цього закуповується за не бюджетні гроші. Закуповується з однією єдиною метою – забезпечити безпеку лікарів, оснастити найнеобхіднішим лікарні, задовольнити божевільні споживчий попит і знизити спекулятивні ціни.

Вайбер чат не замовкає від повідомлень. Весь час відповідальні хлопці від влади знаходяться на контакті з десятками найбільших медичних імпортерів і дистриб’юторів України.

Поки у нас ніч. Агенти України в Китаї приймають вантажі в аеропорту, дипломати стежать, щоб не було тяганини і затримок.

Коли у нас ранок. Команда українського Штабу сидить тут у Києві важить кількості і габарити збірних з різних куточків Китаю поставок. Збирає потреби лікарень по країні і думає, що і куди швидше відправити.

Ви повинні знати. Те що приїжджає зараз і то що ми зараз спільними зусиллями зубами вигризати у виробників по світу – це все маленькі реальні перемоги, які обов’язково допоможуть комусь зберегти здоров’я і життя.

Завтра у всієї країни законні вихідні. А хлопці з Штабу вже третій тиждень працюють 24/7, щоб зробити максимум можливого. І батарейки відверто закінчуються.

Знаєте. Можна просто сидіти на дивані і критикувати, а можна тихо і наполегливо робити, то що зараз потрібно найбільше. Це про них.

Дякуємо.

Yulia Svyrydenko і ​​команда Мінекономіки.

Віктор Ляшко і команда МОЗ.

Олександра Василенка та команда МЗС.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України