Авторські статті

Цих хлопців, дуже мало, але вони реально працюють на країну і головне – на совість. Це маленькі перемоги які врятують комусь життя

Команда Мінекономіки, МОЗ та МЗС спільно з декількома волонтерами самовіддано допомагають бізнесу завезти хоч щось з необхідного асортименту.

Для кого-то шукають комплектуючі та сировину. Кому-то допомагають з дозволами на ввезення.

І всім поголовно організовують безкоштовні вантажні літаку, які вивозять і далі будуть вивозити медичні вантажі українських компаній з Азії.

Можу констатувати. Їх, цих хлопців, дуже мало, але вони реально працюють на знос і головне – на совість.

Я таких по очах бачу. Їх не цікавить подяку, вони не за відкат або шкуру – вони за правду і за країну.

Знаю. Вам здається, що все стоїть, нічого не їде і ніхто нічого не робить.

Це не правда!

В країну в дану секунду летять мільйони масок, мільйони рукавичок, сотні тисяч респіраторів, а ще витратні матеріали, дезінфекція, ШВЛ, контури, кисневі маски і концентратори, ліжка, рентгени, УЗД апарати і тести.

І 99% всього цього закуповується за не бюджетні гроші. Закуповується з однією єдиною метою – забезпечити безпеку лікарів, оснастити найнеобхіднішим лікарні, задовольнити божевільні споживчий попит і знизити спекулятивні ціни.

Вайбер чат не замовкає від повідомлень. Весь час відповідальні хлопці від влади знаходяться на контакті з десятками найбільших медичних імпортерів і дистриб’юторів України.

Поки у нас ніч. Агенти України в Китаї приймають вантажі в аеропорту, дипломати стежать, щоб не було тяганини і затримок.

Коли у нас ранок. Команда українського Штабу сидить тут у Києві важить кількості і габарити збірних з різних куточків Китаю поставок. Збирає потреби лікарень по країні і думає, що і куди швидше відправити.

Ви повинні знати. Те що приїжджає зараз і то що ми зараз спільними зусиллями зубами вигризати у виробників по світу – це все маленькі реальні перемоги, які обов’язково допоможуть комусь зберегти здоров’я і життя.

Завтра у всієї країни законні вихідні. А хлопці з Штабу вже третій тиждень працюють 24/7, щоб зробити максимум можливого. І батарейки відверто закінчуються.

Знаєте. Можна просто сидіти на дивані і критикувати, а можна тихо і наполегливо робити, то що зараз потрібно найбільше. Це про них.

Дякуємо.

Yulia Svyrydenko і ​​команда Мінекономіки.

Віктор Ляшко і команда МОЗ.

Олександра Василенка та команда МЗС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh