Право

Труп у валізі знайшли діти в Тернополі: слід привів до уродженця РФ

Увечері 16 лютого в Тернополі діти виявили валізу.

Як повідомили в секторі комунікацій Головного управління Національної поліції України в Тернопільській області, у валізі знаходилося мертве тіло невідомої жінки.

“Вона худорлявої статури, віком 60-70 років”, – уточнили правоохоронці.

Поліцейські просили відгукнутися всіх, кому щось відомо про зникнення жінки, або свідків, як валізу з тілом викинули в парку.

Уже 18 лютого поліція в Одесі затримала чоловіка, який і запхав у валізу тіло померлої матері, а потім викинув її в центральному парку Тернополя.

Поліцейські встановили особу зловмисника, уродженця Росії, його затримали в Одесі. Встановлено, що у валізі було тіло його 84-річної матері.

 

За даними поліції, чоловік разом із матір’ю проживав у різних містах України, протягом останніх 7 років вони орендували квартиру в Тернополі.

“За словами зловмисника, жінка тривалий час хворіла і напередодні померла. Він злякався, помістив її тіло у валізу та вивіз у парк. Після цього втік із Тернополя”, – йдеться в повідомленні правоохоронців.

За результатами проведеного розтину було встановлено, що жінка померла природною смертю від легенево-серцевої недостатності.

Тому статтю умисне вбивство, за якою було внесено подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань, вирішили перекваліфікувати на ст. 297 (наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, 13 лютого в салоні Land Rover у Чернігові сталася детонація вибухового предмета. Загинуло подружжя.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України