Війна РФ проти України

Три Aurbus H125 з обладнанням для прикордонників прибули в Україну. Фото

Три французькі машини з додатковим обладнанням поповнять авіапарк українських прикордонників

У п’ятницю, 11 лютого 2022 року, на територію львівського аеропорту прилетіли три чергові гелікоптери Aurbus Helicopters H125 (номери “43”, “44” та “58 “синій”).

Відповідні світлини з машинами, котрі посилять патрульні спроможності українських прикордонників, на своїй сторінці в Facebook розмістив споттер Олексій Тренін.

Нагадаємо, попередні три машини H125 з номерами “41”, “42” та “45” (синій) прибули до Міжнародного аеропорту “Львів” імені Данила Галицького наприкінці грудня минулого року.

Чергові три Aurbus H125 для ДПСУ прибули в Україну (фото)

Три Airbus Н125 ДПСУ, що прибули в Україну 22 грудня 2021 року/ Фото: Олексій Тренін

Вже на початку лютого поточного року ці гелікоптери були перебазовані на оновлений аеродром державної прикордонної служби на Одещині де посилили авіаційний склад Одеської ескадрильї ДПСУ.

Чергові три Aurbus H125 для ДПСУ прибули в Україну (фото)

Три нових Aurbus Helicopters H125 Одеської авіаційної ескадрильї ДПСУ

Ще дві аналогічні машини, з номерами “61” та “62” (синій) прилетіли в Україну у листопаді 2021 року. В середині січня 2022 року прес-служба ДПСУ повідомила, що ці гелікоптери посилили склад Харківської окремої авіаційної ескадрильї Держприкордонслужби України й почали патрулювання кордону з Білоруссю.

Однією з основних відмінностей цих варіантів Aurbus Helicopters H125 є встановлене на них додаткове обладнання, що містить потужну оптико-електронну систему спостереження (з сучасною тепловізійною камерою), систему оповіщення з гучномовцями та спеціалізованими авіаційними прожекторами.

Чергові три Aurbus H125 для ДПСУ прибули в Україну (фото)

Нові Aurbus Helicopters H125 (номери “43”, “44” та “58 “синій”) ДПСУ на території аеропорту “Львів” 11 лютого 2022 року / Фото: Олексій Тренін

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України