Китай з допомогою 5G влаштує масове стеження за користувачами – генерал армії США. Відео

Мобільний зв’язок п’ятого покоління 5G активно просувається по всьому світу за сприяння китайських компаній не випадково,- так вважають у Пентагоні.

Новину ви можете переглянути на відео :

Поки світ освоює технології мобільного інтернету 4G, в Китаї вже давно масово впроваджують мобільні мережі п’ятого покоління. Більше того, місцеві компанії активно просувають розвиток подібних технологій в інших країнах світу. В Росії вже досягли домовленості про реалізацію проекту 5G при співпраці з Huawei. І хоча IT-компанії з КНР стверджують, що переслідують у подібних проектах виключно комерційну мету, а також допомагають партнерам для налагодження міжнародного співробітництва, деякі експерти бачать в цій 5G-експансії конспірологічну складову. Нібито Китай таким чином намагається отримати монополію на постачання відповідного обладнання в розвинені країни. Однак є і більш тривожна точка зору. Наприклад, у США вважають, що просування 5G пов’язано з бажанням КНР поневолити весь світ.

Таку думку напередодні висловив генерал армії США Роберт Сполдінг, екс-радник Дональда Трампа. Високопоставлений чиновник Пентагону заявив, що з допомогою 5G Китай влаштує масове стеження і поневолить світ. Він підкреслив, що майже всі технології у даній сфері знаходяться в руках китайських компаній, що дозволяє їм повністю контролювати цю область: отримувати дані зі всього світу, а також втручатися у роботу систем, що працюють на базі 5G.

Приміром, багато експертів бачать майбутнє за безпілотними апаратами. Для їх роботи потрібно стабільне бездротове з’єднання. Таким більшість розробників бачать 5G-мережу, здатну передавати дані на швидкості від 4,5 Гбіт/с до 35 Гбіт/с. Сполдінг впевнений, що, якщо уряд не втрутиться в ситуацію і дозволить Пекіну втілити бажане в реальність, то вже скоро «троянська мережа» розповзеться по всьому світу, а китайські фахівці зможуть за частки секунди проникнути в будь-який мобільний пристрій в США. Або ж Китай буде мати можливість перехопити контроль за дроном, безпілотних авто або будь-яким іншим апаратом, що працює на базі безпілотних технологій.

Генерал Сполдінг закликав уряд США створити свою власну мережу 5G, щоб запобігти домінування Китаю в Інтернеті протягом наступного століття. Він зазначив, що реагувати на проблему потрібно негайно, оскільки ринок мобільних бездротових технологій стрімко розвивається. Вже зараз 5G-мережі доступні в КНР на комерційній основі. У 2019 році місцеві виробники планують поставити в країни Європи і США перші смартфони з підтримкою мереж п’ятдесят п’ятого покоління.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh