Життя

Три Знака Зодіаку, які не люблять нікого, крім себе

Це випадково не ви?

Самолюбство — це рису багатьох людей, але є Знаки Зодіаку, яким владі значною повністю зациклюватися на собі. Вони не помічають людей, тому що їм ніхто не потрібен.

Егоїстичні Знаки Зодіаку і надмірно самолюбливі — це не одне і те ж. Люди можуть переслідувати по всьому якісь свої цілі, роблячи все тільки заради себе, але самолюбності можуть не показувати, пише dailyhoro. Як же розпізнати самозакоханої людини? Астрологи і психологи виділяють три Знака Зодіаку, у яких часто є непереборна тяга до самолюбства.

Три Знака Зодіаку, які не люблять нікого, крім себе

Близнюки

Людям може здаватися, що Близнюки вміють любити. Безсумнівно, вони знають, що таке любов до іншої людини, але ці почуття все одно для них на другому місці. Що робить представників цього Знаку ще більш небезпечними, так це їх природне вміння приховувати надмірне самолюбство. Вони вміють любити двох людей одночасно, причому, перша людина — це вони самі, а іншим може бути хто завгодно.

Близнюки обожнюють собі, але не як нарциси, а просто не вважаються з чужими пріоритетами ніколи. Їм більше, ніж кому-небудь потрібна свобода у стосунках. Якщо вони чогось хочуть, то ви або з ними, або ні, але рішення свого смороду не скасують. В принципі, з цим можна жити, якщо ви досить дипломатично. Домогтися успіху в любові Близнюкам буває вкрай складно із-за своєї безпринципності.

Телець

Тельці, особливо жіночої статі — це типові нарциси. Цим людям подобається милуватися собою, усвідомлюючи всю свою красу. Якщо ви запитаєте про ті, кого вони считают найкрасивішим чоловіком на світі, то з високою ймовірністю вони скажуть, що найкрасивіші — це вони самі. Тельці не просто мають впевненість у своїй красі. Вони абсолютно переконані в тому, що їх форми і їх ідеальні пропорції. Навіть якщо вони зізнаються, що їм необхідно походити в спортзал, щоб скинути зайві кілограми, все одно ви не знайдете людей красивіше їх.

В принципі, з таким гонором можна ужитися, але якщо вас дратує, то краще навіть не намагатися ужитися з Тільцями. Визначити Тільця, який підходить під цей опис можна легко — в його або її телефоні дуже багато «селфи» і фотографій, де він або вона одні. В цьому плані на Тельців схожі можуть бути Раки, але їх нарцисизм не такий відкритий і потужний.

Лев

Леві роблять все заради себе, але не приховують це як Близнюки. Ще у них є потяг до милування собою як у Тельців. В принципі, це самі самолюбиві люди в світі. Бувають періоди, коли вони роблять щось для інших, але це відбувається рідко. Допомоги оточуючих Леви не забувають, але допомагають іншим тільки тоді, коли у них у самих відсутні проблеми.

Якщо б люди могли ставати супер героями як в кіно, то серед таких Львів було б найменшу кількість, тому що вони б спочатку вирішували свої проблеми, а тільки потім допомагали б людям. Левам подобається робити щось для інших, але тільки в тому випадку, якщо це допоможе їм підвищити свою репутацію. Чекати від них альтруїзму не варто.

Представникам цих трьох самих самолюбних Знаків Зодіаку варто частіше думати про оточуючих, але якщо вам не доставляє дискомфорту ваше самолюбство, то не варто нічого міняти у своєму житті. Довіряйте своїм інстинктам, що б не трапилося, і пам ” ятайте, що гороскопи не завжди відповідають кожному з нас!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.