Новини з Австрії

Red Bull виплатив величезні дивіденди за 2018 фінансовий рік

Третину мільярда євро «різдвяних» дивідендів для боса Red Bull Дітріха Матешица

Згідно інформації від  ділового журналу «Тренд», Red Bull виплатив величезні дивіденди за 2018 фінансовий рік — але тільки генеральному директору і власнику 49 відсотків акцій Дітріха Матешица. Тайська сім’я Йувідхіа, якій належить 51 відсоток акцій компанії, пішла з порожніми руками. Виплати Матешиц майже подвоїлася до близько 329 мільйонів євро — до його регулярної зарплати в розмірі близько 182 мільйонів євро було додано 147 мільйонів євро.

147,3 млн. євро були спрямовані безпосередньо у Distribution & Marketing GmbH, яка повністю належить Матешицю. Ще 3,2 мільйона євро дісталося 2-процентному власнику Chalerm Yoovidhya. 49-процентний власник TC Agrotrading, який управляє Chalerm Saravoot Yoovidhya, нічого не отримав.

За даними «Wirtschafts-Compass», виробник енергетичних напоїв в 2018 році збільшив чистий прибуток більш ніж на третину — до 741 млн євро. Половина з них традиційно розподіляється серед власників. За даними журналу, на кінець 2018 року балансовий прибуток Distribution & Marketing GmbH склав більше 2 мільярдів євро.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України