Новини

Третя в світі: Великобританія увійшла в трійку лідерів за володінням ETH

Сьогодні в світі існують понад дві тисячі криптовалют. Одні з них доволі популярні та у всіх на вустах (як от біткоїн), інші менш відомі, проте також перспективні. Про збільшення інтересу до ринку крипти свідчить те, що кількість людей, які створюють та купують віртуальну валюту, зростає з кожним днем. Як повідомляють kryptonovunu, у грудні минулого року Великобританія зайняла третє місце після Сінгапуру та Австралії за часткою володіння ETH.

Найпопулярніші криптовалюти у Великобританії

З жовтня по грудень 2021 року частка володіння віртуальними валютами серед населення Англії зросла на 0,9% і сягнула загальної кількості 6,1%. Опитування відбулося серед двох тисяч користувачів. Найбільше їх кількість зберігають біткоїни (які досі є найпопулярнішою криптою), відсоток держателів валюти склав 42,8%. Проте її стрімко наздоганяє ETH (ефірум), яка продовжує набирати популярності серед громадян Великобританії. Сьогодні держава займає третю позицію у світі серед країн за часткою держателів альткоїну (32,9%). Попереду лише Сінгапур та Австралія.

Така популярність ETH серед британців дещо дивує, адже загалом у світі інтерес до цієї валюти знижується. Проте, мабуть, у Англії вважають цю крипту перспективною. Біткоїн хоч і вважається найпопулярнішим, проте сьогодні спадає загальна частка володіння цією валютою. Хоча така тенденція спостерігалася не лише у Великобританії, а й по всьому світу. Лише у Австралії біткоїн зберіг свої позиції.

Що прогнозують експерти для валюти ETH на 2022 рік

Популярний аналітик Kaleo оголосив прогноз про те, що у 2022 році інтерес до валюти ефірум зростатиме, як і зростатиме її вартість. Деякі трейдери сходяться на думці, що ETH перетне позначку у 18 тисяч доларів вже у цьому році. Ще сміливіші прогнози вказують на те, що за кілька років ціна валюти досягне 20-40 тисяч доларів.

За останні кілька років вже відбувся прорив стосовно вартості валюти. І сьогодні вона вважається доволі перспективною для інвестування. Ефірум йде поряд з біткоїном протягом тривалого часу, тому підходить для тривалого інвестування.

Проте прогнози можуть лишитися тільки прогнозами, адже на ринок криптовалют впливають чимало факторів: політичні, економічні події у світі, рішення крупних корпорацій. Курс може змінитися від того, якщо якась країна введе інструменти для жорсткого контролю цифрової валюти. Та, зважаючи на те, що впливові інвестори зацікавлені в розвитку крипти (адже також дбають про своє збагачення), кошти в покупку ETH вкладати варто.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України