Техно

Третя світова війна: Пастор розповів про пророкування 90-річної ясновидиці, які почали збуватися

Апокаліпсис гряде на Землю із-за людей. Мігранти, бідність, ядерна зброя – стануть передвісниками кінця світу, попереджала жінка.

Сучасний світ часто страждає від всіляких повеней, спекотної температури, виверження вулканів та інших катаклізмів. Не варто забувати, що люди накоїли багато негативних вчинків для погіршення ситуації на планеті. Проте зважаючи на останніх змін клімату та початку нового періоду в розвитку науки все більше землян почали вірити в НЛО, прибульців і інопланетні цивілізації. У фокусі уваги опинилися і пророцтва про кінець світу і Апокаліпсис. Нещодавно в Скандинавії пастор розповів про пророкування 90-річної ясновидиці, які почали збуватися. Чоловік не хотів розкривати таємне послання і до останнього дня сподівався, що слова «божевільної баби – маячня». Але швидше за все, вона була права, ствердно і з побоюванням визнає пастор.

Гунхильда Смехулс передбачила початок військового конфлікту і старт Третьої світової війни вже сьогодні і зараз. Пастор Еммануель Толлефсен-Мінос, який був особисто знайомий з 90-річною ясновидиці, записавши її слова для нащадків. Гунхильда Смехулс на той момент була дуже знаменитої провидицею в Скандинавії. У 1968 році вона передбачила проблему з мігрантами, яка не могла прийти в голову жодній людині. Саме цей факт стані певым передвісником Третьої світової війни, запевняла жінка пастора.

«Бідняки заповнять всі країни, що викликає хвилювання і напруга серед місцевого населення», – говорила Смехулс.

Жителі Європи відречуться від свого Бога і віри. Шлюб не буде існувати, піде в минуле, а люди почнуть змінювати і народжувати потомство без законних відносин. Цей факт також вже характерний для нашої планети, підкреслюють дослідники демографії.

«Повітря стане брудним, а з багатих країн всі побіжать до бідні. Але жителі тих місць будуть також злі багатіям, як вони до них до цього», – підкреслила жінка.

Всі дані, записані пастором, надійно збережені і швидше всього сценарій, при якому скоро почнеться Третя світова війна, не здається такою вже новиною для тих, хто вірить в Апокаліпсис.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України