Економіка

Третья енергокомпанія в Германії відмовилася від нових контрактів з Росії

Третя енергетична компанія Німеччини EnBW не укладатиме нових контрактів з Росією, поки діє путінський режим

Про це виконавчий директор компанії Френк Мастіо розповів під час прес-конференції групи, повідомляє  Reuters.

«При цій владі не буде жодних нових контрактів на постачання до Росії», – заявив він.

EnBW є третьою найбільшою енергетичною компанією Німеччини за ринковою вартістю. Компанія активізувала зусилля щодо скорочення поставок російського вугілля та газу, але заявила, що не може відразу компенсувати раптову зупинку імпорту та вступає в переговори з конкурентами RWE та E. ON.

“Як ви знаєте, повна заміна закупівель у короткостроковій перспективі у разі теоретичної втрати російського газу для нас нездійсненна, як і для більшості учасників ринку”, – сказав Мастіо.

За його словами, Німеччина продовжуватиме покладатися на імпорт газу ще якийсь час, і він вітає спроби уряду в пошуках зрідженого природного газу з Катару.

EnBW отримала 3,6 млн. тонн, або 86% своїх поставок кам’яного вугілля з Росії, повідомив Мастіо. Проте додав, що компанія почала диверсифікувати закупівлі наприкінці 2021 року, а запасів, що склалися, вистачить до кінця року.

Що стосується газового підрозділу групи, VNG, то минулого року вона закупила 20% російських потужностей із закуплених 495 ТВт-год. Обсяги російського імпорту знизяться з 2023 року, додали там. Зокрема, один із двох російських контрактів втрачає чинність наприкінці 2022 року, а інший – у 2030 році.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.