Третина жителів Австрії не довіряють Facebook та іншим технологічним компаніям

Кожен третій австрієць (34%) стурбований збереженням своєї особистою інформацією в соціальних мережах. У 2015 році таких було всього 13 відсотків.

Кожен третій австрієць замислюється про це перед тим, як розкрити особисту інформацію у мережі. Для порівняння: в 2015 році тільки 13% не довіряли таким платформ, як Facebook, Instagram, Snapchat і Twitter. Це результат аналізу, проведеного статистичними органом ЄС Євростат.

Зовсім недавно проблеми з безпекою були найбільше у Франції – 40% (2015: 31%).

За нею слідували Нідерланди і Фінляндія з майже незмінними 39% і 37% відповідно. Користувачі в Литві, Угорщині та Болгарії з найменшою вірогідністю відмовляться від розкриття особистих даних – а саме менше 10 відсотків.

Тут дивно, що ставлення практично не змінилося. Таку статистику також зареєстрували деякі країни, що не входять або вже не входять в ЄС. У Туреччині обережні 4 відсотки, в Сербії 13 відсотків, у Великобританії 21 відсоток і в Ісландії 39 відсотків.

Тим часом Facebook очолила список технологічних компаній, яким найменше довіряють користувачі

Про це свідчать результати онлайн-опитування, проведеного аналітичною компанією Toluna. Для Facebook 2018 рік став одним з найневдаліших в історії. За словами самого Цукерберга, в 2015 році Олександр Коган, який зібрав дані 50 мільйонів користувачів за допомогою онлайн-тесту, передав цю інформацію Cambridge Analytica.

Слідом розташувалися Twitter і Amazon

За 8% опитаних висловили стурбованість спроможністю цих компаній дбайливо поводитися з даними користувачів. Серед компаній, яким користувачі довіряють більше, респонденти вибрали Amazon (27,4%), Apple (12,2%), Google (11,2%) і Microsot (11%).

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh